Skocz do zawartości
Gość teleted

przekaźnik swiateł mijania Sb

Rekomendowane odpowiedzi

Gość teleted

witajcie czy ktos moze mi powiedziec gdzie znajduje sie przekaźnik swiateł mijania w pasacie 3b rok 1998 z góry dziekuje za info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie się nie znajduje, ponieważ go nie ma :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość teleted

jarek.123 to moze mi podpowiesz co moze byc ze nie mam swiatel mijania , sprawdzilem miernikiem na bezpiecznikach to prad tam nie dochodzi wlacznik swiatel nie zalancza mi swiatalem mijania a co za tym idzie nie moge tez wlaczyc swiatel drogowych, moze masz jakis pomysl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuje sprawdzić włącznik świateł, gdyż prąd z akumulatora najpierw leci na włacznik, następnie na bezpiecznik, a później na przełacznik przy kierownicy. Skoro nie masz na

bezpieczniku, to być może walnął włacznik.

P.S. Jeżeli do włacznika nie będzie dochodziło napięcie, to wówczas trzeba sprawdzać wtyczki do akumulatora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jarek123 jest trochę inaczej niż piszesz. Akumulator zac+, następnie szyną 30 do wyłącznika zapłonu ,z zacisku X wył. zapłonu do zac. 1/X wyłącznika świateł , z wyłącznika świateł zac 4/56 na bezpieczniki S20 i S21 i wtedy m.in do żarówek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze że coś przegapiłem w schemacie, ale tak to jest jak pisze sie 10 min przed pracą :). Jak będe miał chwilkę czasu to spokojnie popatrze na schemacik, ale wierze w Twoją fachowość i napewno jest na 100% tak jak piszesz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość teleted

dziekuje panowie za podpowiedzi dzisiaj zdjagnozowalem usterke, okazalo sie ze wlacznik swiatel nie działa, juz zamowielm nowy i wszystko działa , dzieki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam takie pytanie który z tych wszytkich przekaźników to przekaźnik do świateł mam passata b5 1.8 20v benzyna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darti leniu przeczytałeś te 8 postów wyżej :krzeslem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności