Skocz do zawartości
Gość paweeloss

problem b5 ciecz z rury wydechowej

Rekomendowane odpowiedzi

Gość paweeloss

witam mam pytanie moj passacik b5 98r 1.8 20V(bez turbo) jak odpale troche smierdzi benzyna(na zew), a z rury wydechowej caly czas leci (chyba woda bo nie smierdzi benz) czy to normalne, samochod normalnie sie grzeje, pracuje bardzo rowno, nie wiem jeszcze jak spalanie bo niedawno go kupilem, czy to moze byc wina przeplywki? moze mi sie to zdaje ale troche wolno sie wkreca nie wiem poprzednio mialem bmw 325i i ono 3razy szybciej sie wkrecalo od passata? prosze o odpowiedz-podpowiedz ale sam niestety sie nie znam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paweeloss, Co do tej wody z rury wydechowej to normalne zmiany temperatur i dlatego cieknie woda (coś tam sie wydziela, MAREK mi tłumaczył ale zapomniałem co się wydziela) :614:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paweeloss, bemka miala 170 km a pasek ma chyba delikatnie ponad 100 kucy i jest jeszcze ciezszy to co ty od niego chcesz :611:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość paweeloss

hehe bemka miala 192km bo sciagniety byl chip, ogolnie potwor szybkosci i mocy wedlug mnie, ale spalanie bylo ponad 20L wiec to mniej pocieszajace, pozdroo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
samochod normalnie sie grzeje, pracuje bardzo rowno, nie wiem jeszcze jak spalanie bo niedawno go kupilem, czy to moze byc wina przeplywki? moze mi sie to zdaje ale troche wolno sie wkreca nie wiem poprzednio mialem bmw 325i i ono 3razy szybciej sie wkrecalo od passata?
hehe bemka miala 192km bo sciagniety byl chip

No to o co Ci chodzi??? Passat ma 125 KM a BMW 192 KM i jest o wiele lzejsza. Mysle ze sam sobie odpowiedziales na pytanie.A co do wody z rury wydechowej to kubotek Ci odpowiedzial :614:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WODA (para wodna ktora Ci sie skrapla w wydechu), DWUTLENEK WEGLA i klika innych świństw to naturalne produkty ze spalania benzyny ... wszystko jest ok :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość slawek

Jeśli wydaje ci się że dużo tej wody,to nie zaszkodzi kontrolować stan płynu chłodzącego (przy tej samej temperaturze ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam dzisiaj odpaliłem swojego paska i było wszystko ok jak sie rozgrzał i przełączył na gaz to po kilku minutach zaczął pluć czarną wodą jakby olej ale to raczej brudna woda niż olej.Czy to tylko objaw tego iż stoi tydzien bez jeżdżenia czy coś innego,stan płynów ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak kolego mam . Czasem jak mi auto stoi z 2-3 dni odpalę to tak się dzieję . Oleju nie bierze bo ma 5 tyś km od remontu silnika zrobione tak że to jest chyba normalne .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności