Skocz do zawartości
Gość marakmarak

szukam pomocy w temacie naprawy sterownika ABSu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość marakmarak

Mili Państwo,

 

Czy może ktoś wie lub zna miejsce gdzie mogę naprawić sterownik ABSu w Warszawie lub okolicach.

Dodam że szukam rozwiązania za normalne pieniądze a nie za jakieś kwoty z kosmodromu bajkonur;)

 

Może ktoś już przechodził tą drogę poszukiwań, bardzo poproszę o podpowiedzi.

 

 

Pozdrawiam serdecznie

marakmarak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra nie warta swieczki, koszta naprawy duzo przewyzsza koszt kupna uzywki. Poszukaj na allegro albo u gieldowych handlarzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Jaki symbol sterownika?

Ostanio wymieniłem, kupiłem pompe ze sterownikiem zapłaciłem 200 zł i sam podmieniłem sterownik. Najczęściej poszukiwana i chyba psująca sie, jest o symbolach

8E0 614 111B.

Powodzenia

 

ps. moge dać namiary na gościa co naprawia te sterowniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marakmarak

Dziękuje za podpowiedzi.

Proszę rozjaśnijcie mnie czy to prawda że trzeba zgrać kody ze starego aby móc założyć nowy(inny używany).

Nie bardzo to widzę w moim przypadku, On ciągle podaje błąd i komunikacja ze sterownikiem jest raczej żadna.

Nie pamiętam teraz dokładnie numeru, zapisałem sobie i zostawiłem w samochodzie , jutro się pochwalę jaki to numer.

Nie bardzo wierzę w kupowanie części używanych na allegro..mój mechanik mnie przestrzegał że nie poleca mi tej formy zakupów..już miewał kilku klientów z kłopotliwymi, lub wręcz nie działającymi sterownikami z allegro.

Na domiar nieszczęść podobno jest dużo przywożonych z Wysp Brytyjskich i mają inne ustawienia niż nasze europejski ..nie wiem czy to prawda czy też plotka obiegowa.

 

Coś muszę z tym zrobić bo wolałbym mieć ABS jednak lepiej się z nim czuję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marakmarak

Witam ,

 

Dawno mnie nie było i nie bardzo miałem możliwość zapytać , co sądzicie o wymontowaniu samego sterownika z pompy ABSu.

Mam model pompy 8E0 614 111B i nie bardzo wiem jak się do tego zabrać nie mam doświadczenia w tym temacie. czy można gdzieś zdobyć opis wymontowania ww modułu..?

Czy muszę wymontowywać całą pompę tzn odkręcać przewody (co się wiąże z odpowietrzaniem) i wymontowywać pompę czy wystarczy jakimś magicznym sposobem odłączyć sam sterownik..?

 

Liczę na Waszą wiedzę i podpowiedzi.

 

 

Pozdrawiam serdecznie

 

marakmarak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności