Skocz do zawartości
michal_tmi

Klucz do haka Westfalia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Chciałbym poprosić kolegów o przysługę.

Kupiłem oryginalny hak Westfalii bez kluczyka i mam problem z jego dorobieniem. Hak udało mi się zdjąć z belki i fachowiec otworzył go dzięki czemu mogę go odpinać i dopinać bez problemu. Niestety żaden z fachowców w mieście nie potrafi dorobić nowego kluczyka a chciałbym żeby był w pełni funkcjonalny.

I tu prośba do forumowiczów na wkładce zamka jest numer 166, czy ktoś ma może hak z takim numerem na zamku?

20150127_162648.jpg

Wiem, że klucz można dobrać u przedstawicieli westfalii ale najbliższy mam we Wrocławiu i nie mam jak tam podjechać w czasie kiedy jest otwarte bo pokrywa się to z moją robotą.

Może prędzej dzięki waszej pomocy uda mi się zdobyć ten klucz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słabych masz tych fachowców. Mi klucznik odpinał westfalię i w komplecie dorobił dwa klucze do zamka. Ceny nie pamiętam, robota zrobiona praktycznie od ręki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie słabi. Jeden krzyknął 120zł ale i tak nie dał rady stwierdził, że się nie da. A u niego dorabiałem stacyjkę do kluczyków po próbie kradzieży i myślałem, że sobie poradzi. Dwaj pozostali niestety to potrafią tylko obsługiwać te szlifiereczki do kopiowania kluczy i nie podejmują się w ogóle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W samej westfalii kluczyk kosztuje 60,- :wmorde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W samej westfalii kluczyk kosztuje 60,-

Dlatego cieszyłem się że nie podołał temu zadaniu :D

Jak nie uda mi się tutaj to w pewnym momencie na pewno uda mi się trafić na kogoś kto dorobi ten klucz na poczekaniu albo po prostu w westfalii dobiorę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności