Skocz do zawartości
kj9120

Lusterka passat b5fl do b5 z kierunkowskazami

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem że temat podobny już jest, ale nie ma odpowiedzi czy lusterka z kierunkowskazami z b5fl anglika będą pasowały do b5, a dokładnie czy widoczność będzie taka jak trzeba czy też nie można wychylić tak żeby widoczność była normalna. :poddajesie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TAK, a dokładnie NIE, TAK.

A tak poważnie to jeśli masz lusterka z anglika i swoje lusterka to poskładasz z nich taki zestaw że będzie pasował i wszystko będzie widać.

Ze swoich starych lusterek zostawiasz trójkąty i montujesz na nich obudowy nowych lusterek z kierunkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
TAK, a dokładnie NIE, TAK.

A tak poważnie to jeśli masz lusterka z anglika i swoje lusterka to poskładasz z nich taki zestaw że będzie pasował i wszystko będzie widać.

Ze swoich starych lusterek zostawiasz trójkąty i montujesz na nich obudowy nowych lusterek z kierunkami.

 

nawet jeżeli prawe lusterko jest małe to będzie wszystko pasować??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz masz prawe małe, lewe duże?

Angielskie z kierunkami będziesz miał oba równe?

Jeśli tak to będzie pasować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz masz prawe małe, lewe duże?

Angielskie z kierunkami będziesz miał oba równe?

Jeśli tak to będzie pasować.

 

tak dokładnie, lewe duże, prawe małe, a z kierunkami oba równe :)

 

Dzięki za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak dokładnie, lewe duże, prawe małe, a z kierunkami oba równe

 

Dzięki za pomoc

Wstrzymaj się jeszcze z tymi lusterkami bo teraz tak patrze i ta instrukcja co ja mam dotyczy montażu lusterek ze skody a nie z B5FL i tam chyba jest inny uchwyt. Jeszcze muszę to sprawdzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wstrzymaj się jeszcze z tymi lusterkami bo teraz tak patrze i ta instrukcja co ja mam dotyczy montażu lusterek ze skody a nie z B5FL i tam chyba jest inny uchwyt. Jeszcze muszę to sprawdzić.

 

 

ok w takim razie czekam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lusterka z kierunkami, nie ważne czy angielskie czy europejskie nie pasują na trójkąty lusterek bez kierunków. Wiem bo zmieniałem. Korzystając z porad na forum też zacząłem od próby przekładki prawego lusterka i lipa. Założyłem na trójkątach angielskich. Lewe da się wyregulować, a prawe trzeba delikatnie dogiąć do drzwi i też jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam to co napisał kolega grzesiek80. Ja zrobiłem identycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odswieze temat:)

Mam B5 FL i chce zalozyc lusterka z kierunkami. Blotniki zaloze drugie to wiadomo akurat pasuje bo pognily troche i jest pretekst zeby cos pomodzic:) Powiedzcie mi jak z podlaczeniem? kupie nowe zamienniki kpl wyjdzie 250zł, kable do kierunku ciagnac te co ida obecnie do blotnika? bo prostrzej metody chyba nie ma co nie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Odswieze temat:)

Mam B5 FL i chce zalozyc lusterka z kierunkami. Blotniki zaloze drugie to wiadomo akurat pasuje bo pognily troche i jest pretekst zeby cos pomodzic:) Powiedzcie mi jak z podlaczeniem? kupie nowe zamienniki kpl wyjdzie 250zł, kable do kierunku ciagnac te co ida obecnie do blotnika? bo prostrzej metody chyba nie ma co nie??

tak będzie najprościej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie mi jeszcze jak rozebrac te lusterka do malowania??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A powiedzcie mi jeszcze jak rozebrac te lusterka do malowania??

jak kupisz nowe to będą rozebrane :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to elegancko:) czyli na dniach niech mróz pusci to bedzie sie modzic:) dzieki wielkie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamiennik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie macie zdanie na temat zamienników? Opłaca się wziąć 2 nowe zamienniki+malowanie? Jakiej firmy jak coś polecacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ori ale w nich był kierunek zepsuty i kupiłem zamiennik - jednym słowem tragedia.

Jedna dioda była praktycznie całkowicie schowana za odbłyśnikiem, w drugim (wymienili) odbłyśnik wyglądał jakby go przed sklejeniem mokrą szmatą przetarli i zostały okropne ślady a dodatkowo był bez homologacji (pierwszy miał).

Tego było za wiele, oddałem to w diabły, lepiej kupić stary oryginał niż zamiennik.

Miałem też obudowy zamienniki i są one w newralgicznym punkcie słabiej wykonane - łatwo mogą pęknąć przy demontażu. Spasowanie ich jest bardzo dobre.

Co do całych luster to się nie wypowiem.

Edytowane przez mebelman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakie macie zdanie na temat zamienników? Opłaca się wziąć 2 nowe zamienniki+malowanie? Jakiej firmy jak coś polecacie?

Z czystym sumieniem mogę polecić komplet TYC, są świetnej jakości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kolego;) Poratujesz jakimś linkiem? Uważam że to lepsze rozwiązanie niż szukać lustra w kolorze(nie wiadomo w jakim stanie). Ostatnio znalazłem to gość chciał za lustro w kolorze 400zł:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności