Skocz do zawartości
boneksl

Chiptuning koszalin - grupowy

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, chciałbym przedstawić propozycję grupowego chiptuningu w koszalinie.

http://www.chiptuning-koszalin.pl

Firma znajduje się na ulicy lechickiej 58

 

autogaz_kameleon.jpg

 

Jeżeli znalazłoby się kilku chętnych to właściciel jest w stanie zaproponować atrakcyjne ceny rzędu 450-600zł, za indywidualny program wraz z dwoma pomiarami na hamowni (cena zależna od sterownika silnika)

 

Sam osobiście skorzystałem już dawno temu i jestem zadowolony, zresztą na forum również było parę pozytywnych słów o tym zakładzie.

 

Przykładowe wykresy:

 

2.jpg

3.jpg

4.jpg

1.jpg

 

 

W razie pytań chętnie odpowiem, lub proszę o kontakt bezpośrednio do właściciela pod nr. 602 660 513, powołując się na temat z forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego a powiesz co to za silniki dokladnie? czy ja tam widze diesla 170 koni na 201 koni ?

kilka osob tzn ile?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wykresy:

1. Touran 105ps

2.Golf gti 200ps

3.T5 170ps

 

Kilka to kwestia ugadania, może być 5 osób, a jeżeli bardzo Ci zależy myślę, że nie będzie problemu w przypadku jednej osoby.

W przypadku większej grupy, właściciel na terenie zakładu organizuje grilla, aby umilić wszystkim czekającym czas :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy ja tam widze diesla 170 koni na 201 koni ?

 

Tak widzę strasznie jara cię moc bo w wielu postach poruszasz tą kwestie ile ci wyjdzie z twojego i w co celujesz....Czemu nie kupiłeś więc benzyny ?? Pamiętaj diesel nie jeździ mocą a momentem ! I nie patrz że na wykresie 201 kucy tylko zobacz że jest prawie 470 niutów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam świadomość że w dieslu moment sie liczy ale boje się czy tak wielki moment nie jest przesadzony. te 350 Nm które mam już mi zrywa przyczepność często i zastanawiam się jak 470 Nm przeniesc na drogę bo chyba opony musiałbym szersze wsadzic hehe.

czy mnie jara to może to nie do końca odpowiednie słowo. Bardziej mi chodzi żeby mieć z pozoru spokojne auto i czasem tylko komus kota pogonić jak będzie kozaczył jakimś małym sportowcem :) czemu nie benzyna? spalanie hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To kota pogonisz momentem właśnie. Moc to tylko vmax i nic więcej :) I nie wiem jakie masz opony ale mam ten sam silnik i nigdy mi jeszcze przyczepności nie zerwało.

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

zastanawiam się jak 470 Nm przeniesc na drogę bo chyba opony musiałbym szersze wsadzic hehe

 

235 opony spokojnie dadzą radę :P mi w B5 390 niutów 205 spokojnie przenosiły ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To kota pogonisz momentem właśnie. Moc to tylko vmax i nic więcej :) I nie wiem jakie masz opony ale mam ten sam silnik i nigdy mi jeszcze przyczepności nie zerwało.

 

faktycznie nie zauważyłem, mamy te same auta;]

mam michelinki od 2-3 lat a rozmiar mam katalogowy na 17 calach. Niestety czasem mi sie ślizgaja opony.

szkoda jeszcze ze 1 bieg mamy taki krótki

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

tez miałem b5 w 1.8T

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tez miałem b5 w 1.8T

 

Ja w tdi ;)

 

Co do opon to ja mam vredestiny i bez szans żeby przy 350 niutach zerwało przyczepność;) Dobra koniec spamu naszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja będę chętny nawet pojade tam, pytanie tylko ile wytarga z 2.0 TSI, std to 200km i za ile ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja będę chętny nawet pojade tam, pytanie tylko ile wytarga z 2.0 TSI, std to 200km i za ile ??

 

 

 

Nie ma jakiejś uniwersalnej wartości dotyczącej każdego silnika. Pierw trzeba podjechać sprawdzić kondycję motoru, schamować go i zobaczyć czy parę kucy zdechło, czy dobra seria.

Jak ktoś napisał, konie to nie wszystko. Mi bardziej zależało, by auto było elastyczne i jechało od samego dołu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak was interesuje wgrywanie gotowców i pomiar na hamowni gdzie wyniki wychodzą z kosmosu to prosze bardzo. poszukajcie sobie na necie o tym zakladzie gdzie ludzie wrzucali wykresy i opinie jak im fury chodzą po tym tzw tuningu. o ile dobrze pamietam, to byl tam przyklad 1.8turbo "zrobiony" ze 150 na 200+koni , co jest oczywiscie niemozliwe, auto po tej modyfikacji jezdzilo jeszcze gorzej jak przed, a na domiar zlego, nie bylo tam osoby ktora to ogarniala, oni tylko wgrywali gotowce które ktos im zdalnie podsylal, cos jakby tuning na odleglosc :) no i jeszcze ta hamownia... bitch please....

 

tylko nie mówcie potem,ze nikt nie ostrzegał. jak bedzie mi sie chcialo to znajde te wątki z tymi opiniami.

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

prosze, minuta szukania:

 

http://leonclub.pl/forum/viewtopic.php?t=5341&postdays=0&postorder=asc&start=440

 

i nie mówcie,ze nie mówilem i ,ze przez 4 lata wyrobili sie.

 

macie rowniez niedaleko do innych polecanych tunerów, gdzie macie pewniaka,ze wszystko jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.

jaki byłby koszt podniesienia mocy w pasku B6 140KM motor BMP?

pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak was interesuje wgrywanie gotowców i pomiar na hamowni gdzie wyniki wychodzą z kosmosu to prosze bardzo. poszukajcie sobie na necie o tym zakladzie gdzie ludzie wrzucali wykresy i opinie jak im fury chodzą po tym tzw tuningu. o ile dobrze pamietam, to byl tam przyklad 1.8turbo "zrobiony" ze 150 na 200+koni , co jest oczywiscie niemozliwe, auto po tej modyfikacji jezdzilo jeszcze gorzej jak przed, a na domiar zlego, nie bylo tam osoby ktora to ogarniala, oni tylko wgrywali gotowce które ktos im zdalnie podsylal, cos jakby tuning na odleglosc :) no i jeszcze ta hamownia... bitch please....

 

tylko nie mówcie potem,ze nikt nie ostrzegał. jak bedzie mi sie chcialo to znajde te wątki z tymi opiniami.

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

prosze, minuta szukania:

 

http://leonclub.pl/forum/viewtopic.php?t=5341&postdays=0&postorder=asc&start=440

 

i nie mówcie,ze nie mówilem i ,ze przez 4 lata wyrobili sie.

 

macie rowniez niedaleko do innych polecanych tunerów, gdzie macie pewniaka,ze wszystko jest ok.

 

 

 

Witam serdecznie

widzę , ze mamy na forum szanownego Wujka Dobra Rada , który wszystko wie , wszystko widział i we wszystkim jest najlepszy , jeżeli zajdzie potrzeba poinstruuje jak obsługiwać

kredki świecowe dla małoletnich uczniów klas 1 -3 ,

otwieracz do butelek oraz słoików z zakrętkami typu twist

czy używane mieszadło do klei na bazie cementu

Wracając jednak do meritum problemu z pełną odpowiedzialnością informuje , iz wgrywane przez nas mapy są indywidualnie dopasowywane do danego rodzaju silnika i potrzeb użytkownika

wszystkie dodatkowe modyfikacje są bezpłatne a w przypadku braku ich akceptacji czy niezadowolenia z usługi wgrywamy oryginalne oprogramowanie i nie pobieramy opłaty z a usługę

najważniejsze jest dla nas zadowolenie klienta

 

pozdrawiam Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
są indywidualnie dopasowywane do danego rodzaju silnika

 

Rozumiem że przed wgraniem, sprawdzacie kondycje auta ? Logi itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem że przed wgraniem, sprawdzacie kondycje auta ? Logi itd

 

 

Witam zawsze jest robiona diagnostyka przed modyfikacja . Pozdrawiam

 

 

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to zapytam jeszcze raz jaka cena za 2.0 TSI (200km CAWB) i doloze jeszcze 1.8 TSI (160km) rozumiem ze jak wpadniemy dwoma na raz bedzie znizka :D??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to zapytam jeszcze raz jaka cena za 2.0 TSI (200km CAWB) i doloze jeszcze 1.8 TSI (160km) rozumiem ze jak wpadniemy dwoma na raz bedzie znizka :D??

 

W ramach promocji mogę zrobi po 600 zł

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W ramach promocji mogę zrobi po 600 zł

 

Za 600 ?? to dokladam swoje CC ale ropa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łysy to kiedy lecimy ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności