Skocz do zawartości
Gość lukaskowal

klakson b3 - wymiana

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lukaskowal

Witam, mam pytanie do kolegow grupowiczow - czy ktos moze mial juz stycznosc z wymiana klasonu w passacie 93r combik silnik 2E 115km ale na klakson np z bmw - chyba kazdy wie jak pipczy klakson w passatach.. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rapix

ja nie wiem bo nie działa mi :626: zrobiłem go jakies 4 miesiace temu i po tygodniu znowu przestał działac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siem!!!

chyba kazdy wie jak pipczy klakson w passatach.. :)

U mnie sa 2-ie trabki...Nie wiem czy sa zamontowane fabrycznie czy ktos wymienial ale...nie tyle mi pipczy co RYCZYYY!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek77
Witam, mam pytanie do kolegow grupowiczow - czy ktos moze mial juz stycznosc z wymiana klasonu w passacie 93r combik silnik 2E 115km ale na klakson np z bmw - chyba kazdy wie jak pipczy klakson w passatach.. :)

 

Witam.

W twoim modelu stosowane były 3 rodzaje sygnałów dzwiekowych.Pojedyńczy.podwójny(wysokotonowy-niskotonowy) i podwójny o wzmocnionym sygnale.Wystarczy że zastosujesz podwójny,bo ten żeczywiscie potrafi zaryczeć.Sama zmiana nazwy z VW na bmw nic nie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość lukaskowal

W takim razie ktorys z tych 3 rodzajow to taka porazka.. chcialem zmienic na bmw bo tamten o ktorym mysle jest slyszalny.. jezeli ktos moze prosilbym o podanie aukcji na allegro z tym glosniejszym - bede wdzieczny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siem!!!

W starszych polonezach byly 2-ie trabki!!!Te ktore ja mam wygladaja (przynajmniej na pierwszy rzut oka) identycznie!!!Gdzies na szrot i...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siem!!!

czy jest to jeden z tych mocniejszych??
O to musisz zapytac sprzedajacego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności