Skocz do zawartości
fazi

Domykanie szyb z pilota (Moduł Komfortu)

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego ale u ciebie i tak czeski programik nie będzie działał chyba że chcesz komuś zrobić

 

propozycje kabli lecą na pw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem tu nowy i wlasnie kupilem Passata.

Czytanie 22 stron w tym temacie mnie nieco odrzuca więc mam takie pytanko... jak domknąć szyby z kluczyka w tej wersji paska? 1.9 TDI AVF 131 KM B5 3BG SEDAN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego u ciebie to polecam czeski programik który ściągasz z netu kupujesz kabel instalujesz, aktywujesz szybki i zrobione ;)

 

Ale nygus z ciebie ;) jak masz jeszcze jakieś pytania polecam pw pomogę bez problemu a nie będziemy forum zaśmiecać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, niedawno dostalem "w spadku" cos takiego V-scan VAG5053 - i mam pytanko: czy tym ustrojstwem moge przeprogramowac modul komfortu tak aby domykaly sie okna z pilota, jesli tak to jak to zrobic tym VAGiem?

I drugie pytanie (nie zwiazane z tym tematem, ale moze ktos wie): jakis "cymbal" probowal otworzyc mego paska srubokretem i koncowka sie mu zlamala we wkladce -czy da sie to rozebrac (sama wkladke) i wyciagnac zlom?

Z gory dziekuje za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli tylko masz ten metal w tej wkładce to wyciągniesz go spokojnie ale jeśli on się zaklinował to wątpię żebyś dał radę ale zawsze warto spróbować

 

co do kabelka to nie do końca wiem ale podejrzewam że będzie ok. spróbuj czeskim programem i jeśli go zobaczy to oczywiście że się da

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł, Witam serdecznie mam passka b5 i czytałem wypowiedzi na forum dałeś linka jak ustawić domykanie szyb, ale watek zostal usuniety mozesz mi to opisac jak to trzeba zrobic posiadam kabel vag usb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzieki,

walczylem z zamkiem i nici z tego - nie moge do srodka wlozyc nic, a co do VAG-a to nie jest kabelek tylko cos takiego:

http://www.allegro.pl/item1061171267_vag_5053_zrobi_wszystko_w_grupie_vw.html

tym podobno mozna zrobic rozne rzeczy, ale czy domykanie szyb?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

temat aukcji że zrobi wszystko ale zapomnieli dodać że nie odczyta 20 % błędów o domykanie szyb też przeoczyli niestety tym czymś nie dasz rady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Paweł, Witam serdecznie mam passka b5 i czytałem wypowiedzi na forum dałeś linka jak ustawić domykanie szyb, ale watek zostal usuniety mozesz mi to opisac jak to trzeba zrobic posiadam kabel vag usb

Vagiem USB w twoim roczniku nie zrobisz:niekumam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki tomaszek-1234-, poszukam innego ustrojstwa, chyba ze ktos w Krakowie takie rzeczy robi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj znajomy zrobil mi ten mod za free

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzieki tomaszek-1234-, poszukam innego ustrojstwa, chyba ze ktos w Krakowie takie rzeczy robi.

Od poniedziałku mogę ci to w Krakowie zrobić,tak się składa że siedzę tu już 3 tygodnie tylko na weekendy zjeżdżam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Od poniedziałku mogę ci to w Krakowie zrobić,tak się składa że siedzę tu już 3 tygodnie tylko na weekendy zjeżdżam

mozemy sie gdzies spotkac wieczorkiem o ile bedziesz mial czas, bylbym Ci bardzo wdzieczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mozemy sie gdzies spotkac wieczorkiem o ile bedziesz mial czas, bylbym Ci bardzo wdzieczny

 

Nie ma problemu do około 17 jestem codziennie na Bronowicach przy Salvator Tower.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok. mail na PW poszedl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Od długiego czasu szukam po forum jak zaprogramować domykanie szyb z pilota. Prawda że tematów jest dużo ale jak znalazłem opis z programem VDC spod biosu to nie chce mi on działać. Kolejne co znalazłem do mojego modułu komfortu to :

1J0 959 799 AH (odnośnik) 1J0 959 799 S 03B

 

Memory Address / old value / new value

Adres Pamięci / stara wartość / nowa wartość

04283 / 8 / 2

04289 / 8 / 2

08628 / 242 / 246 strony kierowcy przednie okno

12724 / 250 / 254 strony pasażera przednie okno

16820 / 250 / 254 strony kierowcy tylne okno

20916 / 242 / 246 strony pasażera tylny okno

 

Czy jest mi ktoś napisać gdzie się to wprowadza? Mam Polski Vag 4.9

Znalazłem też jakiś link pewnie z instrukcją ale mi sie nie otwiera.

Z góry dziękuje

Pozdrawiam

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koleszko ja w tamtym roku aktywowałem sobie taką opcje jakims czeskim programem ale nie pamietam nazwy ,jedno klikniecie i gotowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
koleszko ja w tamtym roku aktywowałem sobie taką opcje jakims czeskim programem ale nie pamietam nazwy ,jedno klikniecie i gotowe

W twoim roczniku tak,w jego niestety już nie.

 

---------- Post added at 22:04 ---------- Previous post was at 22:02 ----------

 

Witam! Od długiego czasu szukam po forum jak zaprogramować domykanie szyb z pilota. Prawda że tematów jest dużo ale jak znalazłem opis z programem VDC spod biosu to nie chce mi on działać. Kolejne co znalazłem do mojego modułu komfortu to :

1J0 959 799 AH (odnośnik) 1J0 959 799 S 03B

 

Memory Address / old value / new value

Adres Pamięci / stara wartość / nowa wartość

04283 / 8 / 2

04289 / 8 / 2

08628 / 242 / 246 strony kierowcy przednie okno

12724 / 250 / 254 strony pasażera przednie okno

16820 / 250 / 254 strony kierowcy tylne okno

20916 / 242 / 246 strony pasażera tylny okno

 

Czy jest mi ktoś napisać gdzie się to wprowadza? Mam Polski Vag 4.9

Znalazłem też jakiś link pewnie z instrukcją ale mi sie nie otwiera.

Z góry dziękuje

Pozdrawiam

 

A jaki masz kabel,bo jak na USB to nic z tego.Do Dosowego progamu musisz mieć na RS 232

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
RS 232

 

przepraszam ale grzecznie zapytam, jak taki kabelek wyglada?? tzn koncowka skoro nie usb .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pogadaj na forum z kolegą spicem chyba tak się pisze ale jeszcze sprawdzę jak coś to poprawię on ma fejsy świetne i za w miarę przystępną cenę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności