Skocz do zawartości
krecisie

kratki nawiewu a ich kolor

Rekomendowane odpowiedzi

witam, krótko i na temat, jak odróznić kolor deski rozdzielczej? chcialem zaopatrzyc sie w nowsze, ładniesze kratki nawiewu wentylacji ale trudno mi okreslić ich dokladny kolor a przecieznie nie w każdym passacie b5 są one w jednakowym odcieniu. Jak to rozpoznać?

Edytowane przez krecisie
bład

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kratki nawiewu według Etki są w czterech kolorach:

-czarny 2AQ(symbol kolou)

-szary 4ET

-antracyt 75R

-czwarty kolor nie jest określony w ETCE, jego kod 6BK

Odcieni tych barw nie ma.

 

Wyjmując kratkę, znajdujesz jej nr, którego końcówka jest kodem koloru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde wyjalem dzisiaj kratki nawiewu i szukalem tych oznaczen kolorow i nic takiego nie znalazlem.Mam tylko takie numery 3BO819728D 2 95 162 210 J,95 162 220, 18 419 09001. I jeszcze gosc w serwisie powiedzial ze tylko sa trzy zarowki.Okazalo sie ze sa cztery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzy żarówki, to pokazane są w Etce na rysunku, w rzeczywistosci są, tak jak napisałeś, cztery.

Na każdej części, która może występować w różnym kolorze, po jej nr jest podany jego kod.

Snap39.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi o ladniejsze.jakis czasz temu na kratke powiesilem zapach i jakims cudem wyciekl i na kratce zrobilo sie cos takiego jakby zwarzyla sie powloka ktora jest pokryta kratka.Chcialem kupic nowa ale wlasnie jest problem jaki to jest kolor.Ale jak przygladalem sie kratce to chyba wychodzi atracyt ale nie jestem pewien.Pewnie bede musial wyciagnac kratke i jeszcze raz poszukac tego numeru,ale szczerze to nie widzialem tych numerow oprocz tego co napisalem wczesniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
.Ale jak przygladalem sie kratce to chyba wychodzi atracyt
Antracyt(75R) to kolor o odcieniu niebieskim. Występował on w passatach od listopada 2003 do czerwca 2005.

Twoje auto jest z 2002, w tym roczniku były możliwe tylko dwa kolory- czarny 2AQ i szary 4ET.

Dane według Etki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak moj jest 2002 ale w kodzie ma 2003 bo jest z konca roku.Ale napisales ze antracyt wystepuje od listopada to raczej nie ten kolor a czarny.Ale na czarny to mi nie podobny jest do tego koloru.Jak moze pokazac,napisac w ktorym miejscu na kratce bedzie sie znajdowal ten numer to bede wdzieczny.Dzisiaj jeszcze raz go wyjalem i nic takiego nie ma,nigdzie nie znalazlem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrób zdjęcie kratki i wstaw tutaj.

Kod koloru znajduje się po nr części.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności