Skocz do zawartości
TuRbO4Fun

Demontaż ramki (konsoli głównej)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szukam już od jakieś godziny ,i szukam wszędzie odpowiedzi jak zdemontować ramkę od konsoli głównej ,moją ramka jest 2din + climatronik boje sie ją połamać a potrzebuje wyciągnąć i po zdjęciu ramki od climatroniku i wymontowaniu go ramka odchodzi tylko lekko od dołu ,próbowałem też wyciągać przyciski po kolei ,ale nic to nie daje ,na forum jest kilka podpowiedzi ale nie do tego typu ramki, prosze o pomoc .pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze niestety nie mam chomika :( , mimo to dzięki Boydrome ,no w b6 konsola jest jako kawałek i przechodzi też nad skrzynie tutaj wiem że da sie to łatwiej wyciągnąć ale jak niestety nie :( a bardzo nie chce wbić sie w koszta nowej ramki bo wiem że jest droga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko czy ramka konsoli z B5FL jest taka sama jak w B5 ? czy czymś się różnią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pytanko czy ramka konsoli z B5FL jest taka sama jak w B5 ? czy czymś się różnią

Taka sama.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Sciagasz ramke od klmatronika (lub zwyklej klimy) i odkrecasz klimatronik 4 x torx.

Wyciagasz i odlączasz klime, (nie wiem jak w manualu)

2. Wyciagasz po kolei przyciski

3. Radio, zmieniarke, odtwarzacz plyt lub cokolwiek co masz w ramce 2 din.

4. Jak wyciagniesz radio u goru w srodku sa dwie srubki

 

I chyba jedna na dole ale tego nie jestem pewein (choc mysle ze chyba jednak nie), ramke wyciągałem z pół roku temu takze nie wiem.

Potem pociagasz ramke do przodu.

 

Przyciski wychodza ciezko ale zlap porządnie palcem od dołu i ciągnij do przodu, wyjda napewno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I chyba jedna na dole ale tego nie jestem pewein (choc mysle ze chyba jednak nie), ramke wyciągałem z pół roku temu takze nie wiem.

2 śrubki są na dole po bokach - w tym schowku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak sie okazało ja miałem 2 śruby u góry ,i to było tyle ,temat może być do zamknięcie ;P dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności