Skocz do zawartości
truskaw

panewki (tzw. popychacze) - dostępne 2 rodzaje?

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie... może ktoś z Was wie dlaczego w sklepach zawsze dostępne są 2 rodzaje oryginalnych popychaczy: zestaw tańszy i droższy. Czym one się różnią? Bo jak rozmawiałem z mechanikiem to on robił już wiele aut z grupy VW i to z różnych roczników i zawsze wyjmuje z nich te tańsze...dlaczego tak jest?

Edytowane przez truskaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie... może ktoś z Was wie dlaczego w sklepach zawsze dostępne są 2 rodzaje oryginalnych popychaczy: zestaw tańszy i droższy. Czym one się różnią? Bo jak rozmawiałem z mechanikiem to on robił już wiele aut z grupy VW i to z różnych roczników i zawsze wyjmuje z nich te tańsze...dlaczego tak jest?
tak jest bo większość ludzi bierze zamienniki (tańsze) a nie droższe ori lub renomowanej firmy typu febi, lemforder

a panewki to nie szklanki

szklanki to popychacze zaworów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się, że chodzi o szklanki od 115 konnego silnika i 130 konnego, niby są one zamienne według mechaników, a te od 115 konnego są praktycznie połowę tańsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem wiem... myślałem dobrze, a pisałem co innego. Niestety tytułu wątku już zmienić nie mogę;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem... myślałem dobrze, a pisałem co innego. Niestety tytułu wątku już zmienić nie mogę;(
możesz przez edytuj>>zaawansowana edycja ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi się, że chodzi o szklanki od 115 konnego silnika i 130 konnego, niby są one zamienne według mechaników, a te od 115 konnego są praktycznie połowę tańsze

 

no właśnie, ale czy jest między nimi jakaś różnica?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od 115 konnego są srebrne, a od 130 czarne:),inny stop i coś tam jeszcze było(teraz nie pamiętam), czarne są wytrzymalsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności