Skocz do zawartości
Gość grubka

[ elektryka/elektronika] Problem z Elektrycznymi szybami

Rekomendowane odpowiedzi

Gość grubka

Podczas jazdy samochodem samoczynie otwiera sie szyba prawa , podczas postoju szyba nie domyka się ( z centralnego zamka) . Szyba zamyka sie dopiero podczas nacisniecia obu przycisków sterowniczych . Proszę o pomoc w/w temacie i jesli to mozliwe o schemat połączenia centralnego zamka z domykaniem szyb .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jam_jam!

miałem podobnie w B3 i MB124 (dziwny zbieg okoliczności0 pomogło wyciągnięcie i wysuszenie przełączników. Działo się to w czasie ulewnego deszczu, w passacie nie było folii pod tapicerką(ogólnie drzwi były niechlujnie złożone) a w mercu jechałem z otwartym oknem bo padła wycieraczka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W swoim autku tez mam problem z szybą pasazera zadko można ja otworzyć od strony pasażera, otwieram ja tylko przełącznikiem od kierowcy i to po dwóch trzech nacisnienciach dopiero zaczyna działać. czy jest coś popierdzielone w głównym przełączniku, czy możliwe ze tylko styk gdzies zaśniedział :niepewny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość rusos

ja tak miewam co jakiś czas w swojej b4

raz powodem były zaśniedziałe przełączniki sterujące - po przeczyszczeniu spokój do dzisiaj

drugim powodem były zaśniedziałe styki we wtyce we wnęce drzwi, tej

podłączanej do układu elektronicznego serwa. trzeba pozdejmować tapicerkę, wyjąć wtykę , oczyścić blaszki, psiknąć np elektrosolem i zmontować

powinno działać

hehe u m nie pojawia się ten problem raz na 1/2 roku :)

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności