Skocz do zawartości
majek666

Spot grupy opolskiej

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuje polaczyc spoty gr. op. passata z gr. op. golfa bo sami widzicie ze spot na 4 osoby to lipnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest dobry pomysł ;) ale wtedy przynajmniej 1 osoba musi udzielać się na dwóch forach żeby być na bieżąco z terminami spotów i innych imprez. Takie wspólne spoty z golfiarzami byłyby ciekawe i myślę, że byłyby częściej <ze względu na frekwencję>

 

 

 

p.s. Krzymack! miałeś dać znać do piątku czy jedziesz i nie dałeś :636: rozumiem , że jedziesz na spota do Michała :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale wtedy przynajmniej 1 osoba musi udzielać się na dwóch forach żeby być na bieżąco z terminami spotów i innych imprez.

są takie nawet 2 osoby ja i majek666 , jak poczytasz ten temat od początku to zabaczysz dużo takich informacji

jak chcecie możemy dalej informować

a tutaj macie zdjęcia z imprezy jaką współorganizowaliśmy

http://www.24opole.pl/?id=galeria_fotki&gal=2015

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no widzę , że ciekawie było ;) myślałem czy tam się nie pojawić, ale zatrzymało mnie piwo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
są takie nawet 2 osoby ja i majek666

Ja tez sledze co sie dzieje na forum golfa, nawet jest tez wlepa hehe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli spot u michal0785 doszedl by do skutku,to chętnie bym do Was wpadł,oczywiscie o ile można :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

można można , im więcej osób tym lepiej ;) przyjedź śmiało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dzień dzisiejszy chętnych jest na tyle, że warunek konieczny do zorganizowania SPOTa jest spełniony :) A jak napisał Hansin im nas więcej tym lepiej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, sry Michał ,ale miałem troszkę spraw do załatwienia i niestety, ale nie pojawię się na spocie bo.. teraz małe tłumaczenie, wypadł mi mały kurs do Dojczlandu i z powrotem w 2 dni, ok. 2200km, więc raczej się nie wyrobię. W piątek rano wyjeżdżam, w sobotę w nocy wrócę. Ehh, zawsze coś.. Na pocieszenie jadę VW Transporterem :P żeby nie było że jakimś obcym. Bawcie się dobrze Panowie i przepraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no dobra nie bedziemy tacy, przecie mozna zrozumiec :D Ale ogolnie panowie dajcie troche zycia z siebie :) Za malo nas jest zeby rozkrecic "opolskie" pokazcie ze sie interesujecie, ze cos robicie (ze wkoncu sie spotkamy na jakims spocie w kolmplecie :D ) ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!!! SPOT 2-dniowy w dniu dzisiejszym nie odbędzie się ze względu na deszczową aurę :mad:

Propozycja nadal aktualna, ale musimy ustalić inny termin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:( je**na pogoda ! cały tydzień ciepło, a dzisiaj musi padać :mad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
cały tydzień ciepło, a dzisiaj musi padać

Też mnie to wkur.... zdenerwowało :( Miałem dzisiaj jeszcze skosić trawę, przygotować drewno i duuupa ;/ Wali deszczem od 9-ej :mad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tez dotarłem wczoraj do Polski i mialem dzis sie na spocie pojawic :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki chyba ze poczekamy, u nas w Nysie juz nie pada. Mozemy przeciez przestawic godziny i poczekac jaka pogoda bedzie pozniej. Michal zdaj relacje jak tam u ciebie wyglada sytuacja z pogoda i moze uda sie nam jednak zrobic tego spota :) Mam nadzieje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie pada bez ustanku. Faktycznie jakby się rozpogodziło to można zrobić jeszcze dziś :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra jak cos to piszcie w temacie Michała :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chlopaki wpadlem na pomysl nastepnego spota :) Ale odbylby sie za jakies 2 tygodnie. Otoz mam dla was 2 propozycje:

-spot w Niemodlinie i zabawa (Paintball) za ok 50 zl mozna sie caly dzien niezle postrzelac :D

-spot w Nysie na dworcu - taki integracyjny, organizacyjny. Ewentualnie jakis skromny grill :)

 

Termin: 12 lub 13 wrzesien

 

 

Wybierajcie drodzy koledzy :D

Edytowane przez wela156

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wstępnie pasuje mi 12 i 13 wrzesień, miejsca też dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
spot w Niemodlinie i zabawa (Paintball)

 

Na to bym się pisał, szczególnie ze siedzę w tym już 6 lat :P tylko data mi nie pasuje bo wtedy na weselu będę :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności