Skocz do zawartości
majek666

Spot grupy opolskiej

Rekomendowane odpowiedzi

Jak obiecałem tak robię :) Są zdjęcia :D

 

To miejsce do parkowania:

PICT0102.jpg

 

To miejsce na ognisko i namioty:

PICT0103.jpg

 

A kto nie lubi gorąca przy ognisku może pogrillować:

PICT0105.jpg

 

Może wkońcu coś się ruszy i napijemy sie razem :564:

Myślę że warunki są wyśmienite na takie cuś :)

Czekam na Wasze głosy.

Moja propozycja 29-30 sierpnia (sobota i niedziela) Start o godzinie 16:00

PICT0100.jpg

PICT0101.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no teren konkretny :) tylko do 29/30 daleko :D nie da się wcześniej?? hehe

tak czy siak : Michał , jestem jak najbardziej ZA Twoją propozycją ;) Naprawdę może być fajnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widze ze kolega Michał ma bardzo dobre warunki :) Ja jestem tez jak najbardziej ZA. Dzisiaj mam troche wolnego czasu takze porobie (wkoncu!) zdjecia jak to wyglada u mnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zombi

Też mi się podoba miejsce, tylko więcej ludzi musimy wziąć. Z tym, że ja mam 130km do Dzielowa... troszke dystans

Edytowane przez Zombi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zombi przeciez nikt nikogo nie zmusza na przybycie na spota :P To jest tylko i wylacznie twoja decyzja. Oczywiscie bylo by fajnie jabys przyjechal ale tak jak mowilem to zalezy od ciebie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wg mnie jeśli umawiamy się na 2dniowego spota to lepiej by było gdyby jednak pojawiło się więcej osób, a nie 2 czy 3. W przeciwnym razie strata czasu. We dwóch to się można spotkać jak się pojedzie na zakupy i na parkingu auto kolegi ustrzeli :P Spot to ma być spot :D

 

Coś rusza się w tej kwestii, ale ciągle wypowiadają się te same osoby. Nowi coś dopowiedzieli, a reszta milczy. Nie bójta się ludzie, komuny nie ma :D mówta śmiało hehehe. Przynajmniej powiedzcie czy Wam pasuje termin, miejsce i jak ktoś jest pewny to niech powie czy jedzie czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zombi
Tak masz racje ale wydaje mi się, że zdołam przyjechać. A druga sprawa to bardzo mała frekfencja, może nie jestem zbyt długo na forum ale widze, że tak naprawde to zależy może tylko 4-5 osobą na tym forum aby doszło do spota. A gdyby zaproponować grupie dolnośląskiej aby uraczyli obecnością na naszym zlocie?? W sumie to zamiłowanie do samochodu VW PASSAT nas łączy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tez myslalem zeby zaprosic dolnoslaskie ale to juz jak bedzie ustalona dokladna data i miejsce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapraszać można, ALE na spota organizowanego w jakimś konkretnym miejscu tzn. jeśli spot odbędzie się u Michała w Dzielowie to tylko on może zapraszać, ponieważ to jest organizowane u niego i jak będzie chciał to zaprosi, a jak nie to nie zaprosi. Chyba jasne ;) Co innego jakby spot miał być np. nad jeziorem Turawskim...tam może przyjechać każdy, ale z drugiej strony nie każdy może mieć blisko :D

 

Narazie zajmijmy się sobą :D bo kiepsko nam to idzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tez myslalem zeby zaprosic dolnoslaskie

A i z grupy śląskiej można zaprosić, bo jakby nie było, to do granicy województw mam 9km :D

tylko do 29/30 daleko nie da się wcześniej??

Zaproponowałem ten termin z trzech względów:

1 - wystarczająco dużo czasu, żeby zaklepać sobie wolne (z doświadczenia wiem, że jak coś jest na ostatnią chwilę to się wiekszość wykrusza, bo mieli w planach co innego)

2 - pracuje w Straży Pożarnej i służba nie drużba i to jest najbliższy weekend, kiedy będe miał cały wolny

3 - weekend, a nie w tygodniu, bo wiadomo, ze jak leczyć kaca to w niedziele :D

 

Z tym, że ja mam 130km do Dzielowa

Rzeczywiście odległość do małych nie należy, ale po pierwsze SPOT dwudniowy nie odbywa się codziennie, a po drugie, to ja do Opola np mam 70 km, do Nysy 80, teraz byłem z kolegami z grupy śląskiej w Rybniku, więc raz na jakiś czas można się szarpnąć :D

Pozdrawiam wszystkich i czekam na zgłoszenia.

A żeby nie było tak jak koledzy mówicie, że bez sensu jest, żeby przyjechały 2 osoby na krzyż, to ustalmy, że minimum 5 samochodów musi się pojawić.

 

Zacznijmy zapisy!!! Kto chętny niech da sygnał

Nawet proponuję utworzyć nowy wątek "SPOT 2-dniowy u Michał0785", gdzie będą zgłoszenia i wszelkie pytania i propozycje odnośnie imprezy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zombi

Dobra już pomijam odległość, jestem za zrobieniem nowego wątka i czekam na odzew ludzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety ja sie niewyrobie nawet na ten termin i bardzo zaluje nawet ostatnio jak bylem w polsce kupilem namiot ale nie mialem okazji go przetestowac a to by byla dobra chwila na test :) Moze jak sie uda ten spot to nastepny zrobimy u Weli156 wtedy powinienem sie zalapac :564::provw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie z Nysy a jak wygląda sprawa z domkami nad jeziorem orientujecie się może? Wynająć dajmy na to dwa kolo siebie, napić się... a później spać w jednym:P:D

Wracając do tego grilla, to spanko w namiotach mam rozumieć? i co jeśli pogoda by nie dopisała zmiana terminu czy może jest możliwość zjeść kieliszek chleba pod jakimś dachem??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

domki nad jeziorem...eeee :D lepiej pole namiotowe+grill <przynajmniej ja takie preferuję> oczywiście można wygodniej w domku ;)

 

 

co do namiotów u Michała...no i pogody - ja osobiście nie biorę żadnego namiotu. Mam kombiaka<jak większość z nas> składam tylną kanapę , wchodzę w śpiwór i śpię jak król ;) Kto tak nie "koczował" niech spróbuje. Po drugie - chce się komuś z namiotem szarpać jak w zasięgu wzroku kiełbaski się smażą i piwko leje strumieniem :D?

 

 

i jeszcze jedno ważne :

A i z grupy śląskiej można zaprosić, bo jakby nie było, to do granicy województw mam 9km :-D

 

Michale, skoro sam o tym powiedziałeś to sądzę , że się zgadzasz na takie coś ;)

Kurde, jakby to wypaliło <opolskie+dolnośląskie+śląskie> mamma mia :D

Trzeba im zaproponować ;) w dziale dolnośląskiego i śląskiego napisać , że jest taka opcja i raczej grupka powinna się ulepić na 29/30 ;)

Edytowane przez HaNsiN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze ze temat sie rozkreca.

Ale niestety jak dla mnie to jest kilka powodow, aby niestety nie dolaczyc do Was.

Raz ze odleglosc jest dooooosc spora od nas. Szkoda mi to mowic, ale wasza grupa jest bardzo mala, wiec nie bedziemy raczej jezdzic 200 km, aby spotkac sie z 4-5 osobami na spocie.

Po drugie za duzo gdybacie za malo robicie:D

Po trzecie piszcie do Admina aby ustalic opiekacza, bo nie potrzebnie zakladacie nastepny temat, a wystarczy zmienic tytul.

No i po czwarte, nie oczekujcie naszego przybycia, skoro nie przybywacie do nas no takie sa realia.

Obserwuje bacznie poczynania Waszej grupy, organizujemy teraz meeega spota, zaproszenie do was zostalo wyslane, slask przyjezdza a wy...sami wiecie.

Czekam na rozwoj wydarzen moze cos z tego wyjdzie:D

Pozdro 4 all

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poniekad zgadzam sie z toba Kresek. Ale musisz tez zwrocic uwage na to ze wogole u nas w opolskim udziela sie tylko garstka osob a reszta ma wszystko gdzies takze pewne jest ze nie bedzie na spocie 50 typa. Ale mam nadzieje ze za niedlugo uda nam sie zorganizowac jakas "miedzywojewodzka" integracje :D

 

Ps. Moze powinnismy najpierw sami sie jakos rozkrecic zanim zaczniemy organizowac cos grubszego(?) Wiadomo, nie wszystko od razu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale mam nadzieje ze za niedlugo uda nam sie zorganizowac jakas "miedzywojewodzka" integracje

Jak by bylo blizej to sam chetnie bym przybyl chociaz zeby sie z wami %%%, bylo calkiem milo w Nysce:D

Jak robicie spot po prawej stronie opolskiego walcie do Slaskiej, a jak z lewej to do nas:D

Ps. Moze powinnismy najpierw sami sie jakos rozkrecic zanim zaczniemy organizowac cos grubszego(?)

Rozkrecaajcie sie rozkrecajcie czekam na to:D

Wiecej spotow bedzie heh:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niestety 29 mi nie pasi - praca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no niestety 29 mi nie pasi - praca

 

No to wielka szkoda, ale nic na to nie poradzimy. Zawsze komuś nie będzie pasowało :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności