Skocz do zawartości
majek666

Spot grupy opolskiej

Rekomendowane odpowiedzi

2 dniowy spot - jestem jak najbardziej ZA i mam nadzieję, że wypali ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja myslalem nad zorganizowaniem spota u siebie :P Domek jednorodzinny z duzym ogrodem, ogrodzony teren, miejsce na samochody jest, bardzo duzy grill i ogolnie okolica spokojna :) Kolega HaNsiN wie jak to wyglada i mysle ze nie byloby problemu. Ogolnie myslalem nad czyms takim jak jeden spot w opolu, drugi w nysie i na zmiane. Bo jak wiadomo nie wszyscy maja blisko do opola :P Ale to juz od was zalezy co wybierzecie, co bedzie waszym zdaniem lepsze bo jak widze kolega Michal tez sie zaoferowal i propozycja jest rownie kuszaca :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzę temat spotów się rozkręca.. co do grilla u Pana Pawła jestem jak najbardziej za, nie wiem czy wyrobiłbym się żeby zostać 2 dni, ale chętnie posiedzę przynajmniej do późnej nocy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co do grilla u Pana Pawła jestem jak najbardziej za

 

No to bardzo fajnie :) Tylko nie podoba mi sie ze mowisz do mnie przez "Pan" bo po pierwsze jestem na to za mlody (19lat) :D a po drugie tak nie wypada bo jako iz jestesmy z tego samego forum powinnismy byc kolegami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok na relaxie ziomuś :cwaniak:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ok na relaxie ziomuś

 

No tak lepiej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez byl bym za tylko obawiam sie ze niewyrobie sie w terminie, ale czekam na dalsze info co do daty!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja zamieszczę wkrótce foty terenu :) A jeśli chodzi o spot w Opolu lub w Nysie to i tu i tu nie mam blisko, więc mi to powiewa gdzie :) Jak będę miał czas, żeby przyjechać to się dostosuję do ogółu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak: zaoferowal sie Michał i ja sie zaoferowalem. Tylko od was drodzy koledzy zalezy gdzie byscie chcieli spedzic spota :) Chcialem tym sposobem zostawic wam decyzje jako iz mamy demokracje :D Ja tak jak kolega powyzej sie dostosuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja powiem tak : zarówno u Wely jak i u Michała są podobne warunki 2 dniowego spota, a mianowicie - miejsce na autka i nas :D, teren ogrodzony, spokojna okolica...Liczę na Was koledzy, że damy radę coś takiego zorganizować w SIERPNIU! bo powiem Wam, że może i chęci u wielu z nas są, to jednak mam takie przeczucie, że g*wno z tego będzie :( Wszystko zależy od nas... i ja mówię Wam tak - zagłosujemy, że spot 2 dniowy będzie u Weły/Michała - choćby były 3 osoby ja jadę ;) daleko nie jest, często się nie spotykamy, więc nie ma co się zastanawiać czy jechać czy nie. Ten kto nie miał okazji być na spocie/zlocie niech żałuje i czym prędzej jedzie na najbliższy ;) żeby odrobić zaległości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja mam zamiar rowniez zrobic kilka zdjec jak u mnie teren wyglada, ale to juz nie dzis. I czekamy na zdjecia od Michała :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kur...de :D będzie coś z tego spota czy raczej NIC?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zombi

Chętnie bym uczestniczył w zlocie ze względu, iż jestem nowym członkiem... chętnie poznam kolegów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał, Paweł, już jest nas 4ch licząc Pana Grzegorza :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zombi

Może przemyśleć gdzie ile ludzi a dopiero potem date wyznaczyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wybiera się ktoś do Suchego Boru ;)

22.08 Sobota

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Michał, Paweł, już jest nas 4ch licząc Pana Grzegorza :-D

 

to i tak za mało :( od ostatniego spota nie wiele zrobiliśmy w kierunku zorganizowania nastepnego. Początkowo padały propozycje i terminy < nawet konkretne> a teraz cisza. zbieramy się na spoty jak sójki za morze. myślałem , że po ostatnim coś się ożywi, ruszy, ale chyba jednak nie. Skończy się sierpień, wrzesień, a my dalej będziemy wypisywać na forum o spocie którego i tak nie będzie :636:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie Suchy bór odpada.

 

co do kolejnego spota to było już poruszane - michal0785 i wela oferowali swoje miejscówki - miały być fotki i jakoś ich nie ma :&gt; do nysy nie jest tak daleko dla większości z nas, więc nie wiem w czym problem..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zombi

No ja proponuje dokładnie przemyslec sprawę zlotu dwudniowego w planowanych przez obu panów a mianowicie Michała i Pawła...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
miały być fotki i jakoś ich nie ma :&gt;

Przepraszam chłopaki za zwłokę, ale mam troszkę za dużo na głowie. Miałem porobić trochę zdjęć w sobotę, ale wyskoczył mi niespodziewany wyjazd i tak wyszło jak wyszło. Jutro (o ile nic zaś nie wyskoczy) to coś się pojawi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności