Skocz do zawartości
majek666

Czlonkowie grupy dajcie znac o sobie

Rekomendowane odpowiedzi

CZE :D

o !!! Coś się ruszyło :] ja na 100% pokaże się Moim czarnym PASSKIEM KOMBI FL:on: z ciemnymi szybami z wlepą :] POZDRAWIAM DO JUTRA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to podsumujmy ile osób na razie się pisze na jutro ?:>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na forum zapowiedziało się, że będzie na spocie w piątek 31.07.2009 :D6 osób ;) o 18:00, parking Karolinka - okolice Dechatlon'a

 

1. ja :D

2. Wela156

3. SoftRM

4. Krzymack

5. kwasLbc

6. G-Boy

 

jeśli przekręciłem jakiś nick przepraszam ;)

 

no i do jutra :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może jeszcze ktoś wpadnie ? :> tak się zastanawiam, czy nie byłoby dobrze spotkać się na tym parkingu na Rejtana, obok żużla :> ... i Wschodnia obok, dobre miejsce do pomiarów w vag'u :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee tam :D na Wrocławskiej też pomiary wykonasz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale to wiesz.. piątek okolice 18tej, tak koło centrum handlowego to może być spory ruch :>

 

aa od razu napiszę, że się mogę spóźnić 20-30 min bo czeka mnie jeszcze jeden kurs, ale przyjadę, więc nie uciekajcie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ee tam ruch, damy rade ;) padaczka będzie jak wszyscy przyjadą, ale się nie spotkamy bo się pogubimy na parkingu :rotfl: żartuję oczywiście :D

 

gadałem z Wela156 i on nie będzie miał jutro bolidu, ale zabierze sie ze mną. Także 6 osób będzie, a nawet 7 ;)

 

licze na Was panowie, nie zróbmy wstydu i w końcu niech dojdzie do jakiegoś spota bo jak ludzie patrzą na dział "opolskie->spotkania i imprezy" to chyba się za głowę łapie, że nic się nie dzieje.

Edytowane przez HaNsiN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jednak uda mi się pojawić, ale wszystko zależy od tego czy się wyrobię z robotą zaplanowaną na jutro. Do Opola mam godzinkę jazdy, więc może być ciężko. Pozdrawiam i mam nadzieję, że do zobaczenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stary dasz rade :) czekamy na Ciebie. Spoty nie są codziennie <u nas nie ma w ogóle :D> więc się postaraj ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z powodu braku spotów na opolszczyźnie pojechalem ostatnio do kolegów ze śląska :)

I tak tylko zapytam, czemu cała ustawka na SPOTa jest w tym temacie (który ma służyć do zgłaszania się nowych członków grupu opolskiej), a nie w temacie "Spot grupy opolskiej" ??

Edytowane przez michal0785

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a widzisz, może to ze względu na to, że więcej osób zagląda do tego tematu, niż do tego związanego ze spotami, których i tak nie ma :D:D

 

btw HaNsiN liczę na vag'a :&gt;

 

ja wezmę aparat to się później wrzuci coś na forum, żeby pokazać, jak fajnie było :D to może się coś ruszy i częściej spoty będą :)

Edytowane przez krzymack

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wezmę VAGa oczywiście ;) cyfrówkę też, zrobi się jakąś fotę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wezmę coś lepszego, niż "cyfrówkę", ot tak, żeby było pro :D będzie co na forum wrzucać :) dobra chłopcy radarowcy :&gt; do jutra, lecę w kimę bo alkohol trza strawić :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to życzę miłego spota ;)

23.08 wyścigi 1/4 mili w Kamieniu Śl. też dobre miejsce :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eeh 1/4 mili odpadam coś cienko z moim, ostatnio sprawdzałem to ma 11.8 do 100 ;/ coś go boli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to życzę miłego spota ;)

23.08 wyścigi 1/4 mili w Kamieniu Śl. też dobre miejsce :D

 

23.08 prawdopodobnie będzie spot dolnośląskie + chętni z opolskiego i śląskiego w Czechach ;) Ja się tam wybieram, choć chętnie bym pojechał na 1/4 mili...popatrzeć oczywiście :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chlopaki dzisiaj wybieram sie do opola wiec na spocie bede swoim VW :)

Do zobaczenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za milego spota. Wszelkie zdjęcia i propozycje kolejnych proszę zamieszczać w temacie "spot grupy opolskiej"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zombi

Witam... jestem od dzisiaj na forum... aktualnie ucze się Technikum Mechaniczne pochodzę z Brzegu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności