Skocz do zawartości
Gość mariusz183

Instalacja gazowa- jak, gdzie i za ile :)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mariusz183

Mam zamiar kupić VW Passata Avant rok 1997 z silnikiem 1.8T 150 KM. Chciałbym się dowiedzieć jaką instalację można zainstalować ( z tego co wiem to są dwa rodzaje- tradycyjna i sekwencyjna ale może jestem w błędzie :644: ) ile ona mniej więcej kosztuje i ewentualnie gdzie polecacie ją zakładać? :609: Mieszkam w okolicach Pozniania. Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Pozdr!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chcesz jezdzic bezproblemowo to zapomnij o tradycyjnej, tylko i wylacznie sekwencja. Poczytaj ten dzial oraz odnajdz np. posty daduna, temat byl walkowany wielokrotnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dadun

Jak turbo to tylko sekwencja, niesluchaj innych co mawiaja ze da sie "normalna", maja racje do I wystrzalu ktory to rozerwie pol osprzetu w silniku, zadne klapi czy inne pierdy niepomoga, do silnika jakim jest 1.8T polecam - z autopsji - dwie instalki holednerskiego Prinsa oraz BRC Sequent (BEZ zadnych literek, czy rozszerzen w nazwie typu 24, FLY czy inne ), dziala to tak, iz niewiesz czy jezdzisz na benzynie czy na LPG

 

tylko jeszcze jedna sprawa, czy aby napewno sie to teraz oplaca? bo ja teraz raczej bym niegazowal, za mala roznica w cenie (wiem ona sie zmieni na korzysc LPG, bo juz wacha pnie sie do gory, a LPG tanieje) ale na dzien dzisiejeszy to slaby pomysl, gdy ja gazowalem LPG kosztowalo 1,73, a noPB ponad 4,5,- ale teraz to mocno sie zastanow, 1.8T to najbardziej oszczedny silnik wsadzany do Passkow, pali mniej niz 1.6, 1.8 czy 2.0 ;-) przy podobnym jezdzeniu.

 

Ceny od 4000-4800,- (moze teraz potanialy) za w/w. Inne sa tansze, ale czy dobre to sie dopiero przekonasz, niby w sekwencji niema nic trudnego podczas montazu, jest samokalibrujaca itd, ale zycie pokazuje, ile sie mozna nameczyc (poszukaj postow MrWho) zanim doprowadzil - niby prosta instalke - do porzadku ;-(

 

Co do miejsca to Poznania nieznam, ale w Wawie jest kilka zakladow, co montuje instalki do Turbo czesciej niz do innych ;-) i naprawde sie znaja na rzeczy.

 

PS. Passat Avant, a coz to takiego? Kolega Audi-arz czy co, u nas to chyba Variant lub poprostu kombi, nie tam jakis Avant ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Milo
nie tam jakis Avant

 

Nie tam jakiś :639: tylko Avant :641:

 

Proszę mi Avantów nie obrażać :610: :629:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności