Skocz do zawartości
Gość Jacusnik

Cykliczny SPOT Grupy Wlkp. ......

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję wszystkim za obecność i miłą atmosferę - Ci którzy nie dotarli niech żałują :)

 

 

Rudy wrzuć te kilka fotek ;)

 

Właśnie sie za to zabieram:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a, tam ściema:p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UWAGA

 

 

Przypominam wszystkim zapominalskim ,że zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami spotykamy się co drugą niedzielę miesiąca na mini SPOCIE na parkingu pod M1 w Poznaniu.

 

 

[ame]http://maps.google.pl/maps?q=52.384296,16.991621&ll=52.384729,16.990979&spn=0.007085,0.021136&sll=52.025459,19.204102&sspn=5.504643,10.821533&num=1&vpsrc=6&t=h&z=16[/ame]

 

Jednocześnie informuję,że zgodnie z dyskusją na ostatnim spocie a co za tym idzie jasny, ustaleniem zasad obecność na min 2 mini spotach uprawnia do dołączenia do Grupy Wielkopolskie.Decyzja taka została podjęta,abyśmy w końcu zaczęli być Grupą a nie zlepkiem przypadkowych forumowiczy.Mam nadzięję,że nikt nie będzie miał tego nam za złe.

Grupa jest rozwojowa dlatego z optymizmem spoglądamy w przyszłość.:kumple

dsc6816t.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

W miarę możliwości organizacyjnych postarajmy się o zapewnienie nam rozrywek (których w Wielkopolsce nie brakuje) abyśmy mogli się spotykać na dłużej niż parę godzin.Przykładem niech będą Spoty organizowane przez inne Grupy oraz spot zorganizowany przeze mnie.W niedługim czasie powstanie temat z propozycjami,także proszę jeszcze o chwilkę cierpliwości.

Edytowane przez Mieszkoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja już zdjąłem z podpisu grupa wielkopolska - a szkoda. Niestety mając rodzinę i pracując w weekendy nie po drodze mi do Poznania. Gdyby spoty były bliżej Kalisza :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdyby spoty były bliżej Kalisza .

 

Dlatego są w centralnym miejscu Wlkp ,żeby było po równo i są to mini spoty.

 

pracując w weekendy

 

Ciężko jest robić spoty w ciągu tygodnia bo jednak większość ma wolne właśnie w weekendy..

A rodzinę ma raczej każdy ,więc to nie problem zapakować ,małżonkę ,dzieciaczki i się spotkać (Ja też z dziećmi na spoty jeżdżę bo nie mam wyjścia ;) )

 

Pooglądaj relacje,zdjęcia - może coś wymyślisz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

ja tak samo bo widzę ze nie należe do grupy wlkp jest spot a zostałem pojechany przez kolegę :) heheheh pozdro!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zostałem pojechany przez kolegę

 

nie zostałeś :) po prostu musimy się ogarnąć,żeby to wszystko miało ręce i nogi- nie od razu Rzym zbudowano- a ustalenia są z "górą" ;)

 

Pamiętaj,że każdy jest mile widziany ;)

 

 

btw.Data spota w Koninie jest wogóle nietrafiona - dzień roboczy,godzina późna itp...wątpię abu ktokolwiek z poza Konina się pojawił- to tak na przyszłość,bo idea fajna,ale jednak trzeba troszkę pod ludzi to robić.

Gdyby to był weekend to osbna historia.

Mam nadzieję ,że się nie zrazisz i będziemy się jeszcze bawić na niejednym spocie

 

PozdraVWiam

Edytowane przez Mieszkoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O Konin - luksus - 45 km - 30 min super droga - byłbym na każdym spocie :)

Spox przecież pretensji nie mam :P Żałuje że nie mam możliwości w weekend podjechania na spocik :( A do poznania z dzieciakami lipa bo bite 6-7 godzin trzeba poświęcić a na rano lub popołudnie praca. Ale ja będę miał wolne to wbije na bank :)

Edytowane przez maciekalisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze Mieszko ze idziesz ostro w rozwój grupy wlkp :dobrze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko w końcu dotre na jakis spot :P narazie mam napiety grafik i chciałbym zeby doba miała troche wiecej niz 24h ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
spoko w końcu dotre na jakis spo

 

liczę na to :dobrze 11.09 w niedzielę się SPOTykamy :kumple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
widze Mieszko ze idziesz ostro w rozwój grupy wlkp :dobrze :)

 

widać że chociaż komuś zależy....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
widać że chociaż komuś zależy....

 

Dokładnie :glaszcze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
widać że chociaż komuś zależy....

 

mysle ze wiekszosci zalezy ale nie kazdy ma tyle czasu , kiedys tez byłem na paru spotach i było super ale od jakiegos czasu mam sporo pracy i mam wolna tylko niedziele to wole odpoczac w domu , uwierz mi ze jakbym miał czas to napewno byłbym czesto na spotach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mysle ze wiekszosci zalezy ale nie kazdy ma tyle czasu , kiedys tez byłem na paru spotach i było super ale od jakiegos czasu mam sporo pracy i mam wolna tylko niedziele to wole odpoczac w domu , uwierz mi ze jakbym miał czas to napewno byłbym czesto na spotach

 

 

wydaje mi się, że wszyscy to doskonale rozumiemy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mysle ze wiekszosci zalezy ale nie kazdy ma tyle czasu , kiedys tez byłem na paru spotach i było super ale od jakiegos czasu mam sporo pracy i mam wolna tylko niedziele to wole odpoczac w domu , uwierz mi ze jakbym miał czas to napewno byłbym czesto na spotach

 

wydaje mi się, że wszyscy to doskonale rozumiemy

 

Dokładnie tak jak Kosmo pisze.

 

Trzeba mieć wiarę ,że czas pozwoli na w miarę regularne SPOTkania nie tylko pod M1 ,żeby poopierać się o samochody ale ,żeby aktywnie i miło spędzać czas :dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miejmy nadzieje że coś z tego wyjdzie, ja też postaram się dać 110% i czasem w sobotę odmówić sobie kilku kielonków i być w niedziele z grupą małą bo małą ale :kumple

Wystarczy że chęć ma kilka osób, z czasem zrobi sie z tego spora gromadka fajnych ludzi :dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności