Skocz do zawartości
majek666

Pogaduchy opolskie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Od Lipca posiadam Passacika 3B czytam forum i już mi głowa pęka. Czy jest ktoś w Opolu (najlepiej Malinka) kto mógłby się ze mną spotkać i kilka rzeczy wyjaśnić w kilku sprawach doradzić?

Tak wpadaj w Niedziele co moge to doradze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzis widziany czerwony passat b4 z wlepa "romek" nr rej OB.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt polarów nie chce? :D Tylko mi nie mówcie, że drogie a zima idzie a ja już swój przetestowałem i jestem mile zaskoczony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hejka ma moze ktos sam naprawiam do B5 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za spotkaniem w Opolu koledzy .:fajny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie,

 

Szybkie pytanko do Was :) Sprawiłem sobie Golfa ASZ, ale niestety okazało się, że był potwornie mulony przez poprzedniego właściciela. EGR wyczyszczony, zaślepiony, dolot prawie cały również wyczyszczony - na dniach kolektor również wyczyszczę.

 

Zostaje turbina - na początku często pojawiało się przeładowanie, troszkę go przegoniłem, rozruszałem sztangę i teraz problem pojawia się sporadycznie - pewnie zapieczone żaluzje.

 

I tu pojawia się pytanko - gdzie w Opolu, a raczej kogo polecacie, jeśli chodzi o czyszczenie turbiny. Ewentualnie jaki jest koszt? Z góry dzięki za odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Dzięki za link, czytałem to nie raz, ale na tyle nie czuję się na siłach, żeby robić to samemu. Może ktoś z forumowiczów z wolnym garażem, zapasem narzędzi byłby skłonny pomóc mi w tym ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej ludzie! Właśnie jestem po zamianie swojej starej białej strzały (B3) na całkiem żwawą B4 z silniekiem 1Z. W związku z tym mam do was pytanie dotyczące akumulatora, a zwłaszcza jego zakupu. W tej chwili mam jakiś mały aku w aucie. Silnik jeszcze na tym pali ale jak przyjdą mrozy to będę w d@#$pie zimnej. Proszę was o pomoc w zakupie odpowiedniego akumulatora do tego silnika. Gdzie w Opolu i po sensownej i przystępnej cenie mogę kupić aku?

Silnik 1.9 TDI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz centre futura 75AH / 760A ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam wam się jeździ tej "pięknej" zimy koledzy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zima naprawdę piękna, szkoda tylko że znaczna część kierowców zlekceważyła prognozy i "nie zdążyła" zmienić oponek na czas... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niestety, ja tez w sobote dopiero zmieniałem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no niestety, ja tez w sobote dopiero zmieniałem

Dobrze, że przed śniegiem zdążyłeś, bo to co się wczoraj działo to klęska po prostu - co niektórzy kierowcy zachowywali się tak jakby pierwszy raz śnieg na oczy widzieli:-/ Ja już od 1-go na zimówkach jeżdżę bo nasi Czescy sąsiedzi mają taki prykaz a że często tam ostatnio śmigam to postanowiłem się dostosować żeby nie dostać "pokuty" :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam tylko zimowki na przedniej osi-smigam az milo;) oczywiscie nic nie jest w stanie zastapic rozsadku, nawet komplet zimowek ;):D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nic nie jest w stanie zastapic rozsadku, nawet komplet zimowek

Co racja, to racja! ! ! :ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat:Napisał szynder

nic nie jest w stanie zastapic rozsadku, nawet komplet zimowek

 

Co racja, to racja! ! !

 

 

Dokładnie tak, a takich co im sie zachce popisywać już paru widziałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JEST NAS WIECEJ BO JA KUPILEM MIESIAC TEMU PASSATA B5 KOMBI I CHCIALBBYM Z KIMS POGADAC O JAKIMS ZLOCIE NA OPOLSZCZYZNIE:dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności