Skocz do zawartości
damian665

kilka krótkich szybkich pytań

Rekomendowane odpowiedzi

witam oto kilka pytanek:

1. Gdzie w B3 znajduje sie oznaczenie lakieru??

2. Jakie są tryby wycieraczek? bo u mnie jak wezme na dół to włączaja sie czasówki, a do góry to tylko da sie lekko przesunać i wtedy wycieraczka raz przelatuje. (A w lanosie mam tak ze jak raz do góry wezma to są czasówki, wyzej są cały czas wolno a jeszcze wyzej szybko.)

Jakie powinny być i co moge mieć zrypane??

3. Na rogu drzwi mam obity troche lakier i pod spodem jest coś białego, to ocynk??

pozdro i sorka za trucie dupy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ad. 1 Wnęka koła zapasowego

Ad. 2 Na dół - czasówki, raz do góry - śmigają cały czas wolno, dwa razy do góry - śmigają cały czas szybko. Delikatne uniesienie dźwigni w górę daje jeden "przelot" wycieraczek.

Ad. 3 .........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ad. 1 Wnęka koła zapasowego

Ad. 2 Na dół - czasówki, raz do góry - śmigają cały czas wolno, dwa razy do góry - śmigają cały czas szybko. Delikatne uniesienie dźwigni w górę daje jeden "przelot" wycieraczek.

Ad. 3 .........

 

aha, czyli wycieraczki mam coś posute, do sie to jakos naprawić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z pewnością będziesz musiał to rozebrać i zobaczyć czy się coś przestawiło/połamało w przełączniku wycieraczek. Jak popsute to kupić sprawne przełączniki i wymienić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość -uki-

damian665, wewnątrz przełącznika zespolonego od wycieraczek jest taki śmieszny plastik w białym kolorze, który wyznacza skoki manetki w górę i w dół. Najprawdopodobniej ułamał się u nasady i stąd problem. Możesz spróbować to jakoś połatać, ale będzie ciężko.

 

Co do białego pod odpryskiem - podkład albo.... poprzedni lakier, jeżeli drzwi były wymieniane np. po dzwonie. B3 nie miały ocynku o ile się orientuję... Mój na pewno nie miał ocynku na masce o czym przekonałem się przy drobnej stłuczce - lakier odprysnął, blacha zardzewiała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności