Skocz do zawartości
Gość Kisila

Wzmacniacz do MFD + rozdzielczoc ekranu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kisila

Hejka,

 

Planuje zmiany w aucie ( bedzie MFD ) mam zmieniarke chce troche wiecej mocy niz MFD oferuje ( mam MCD i cienko z moca wbudowanego wzmaka) wiec mysle o wzmacniaczu - ktos cos poleca ? Mozna podpiac do MFD wzmacniacz ? Glosniki to HERTZ (16,5 DSK albo ESK nie pamietam ) kasy nie chce duzo wydac ( maks 400-600zł chetniej mniej ) - chce poczuc wiekszy zapas mocy niz wzmak z radia ? Nie jestem samochodowym audiofilem ( uwazam ze muzyka w dobrej jakosci to w domu ;)

 

Drugie pytanie - rozdzielczosc i wymiary ekranu w MFD ? tak na oko to ma ze 3 -3,5 cala 4:3 myle sie - moze ktos zmierzy ? Jak z rodzialka i jakoscia obrazu ?

 

DZieki

Kisila

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kisila

Kurcze nikt mi nie pomorze - da sie podpiac wzmacniacz czy tez nie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość e-sparks

Oczywiście, że się da. W 20-stykowym złączu, które znajduje się obok złącza głośników jest wyjście na wzmacniacz:

 

1. line out LR

2. line out RR

3. line GND

4. line out LF

5. line out RF

6. streowanie 12V

 

To są oczywiście numery styków.

 

Możesz też użyć piecyka korzystającego z wyjść wysokoprądowych. Jeśli nie wiesz jak to połączyć, to udaj się do fachowca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Drugie pytanie - rozdzielczosc i wymiary ekranu w MFD ? tak na oko to ma ze 3 -3,5 cala 4:3 myle sie - moze ktos zmierzy ? Jak z rodzialka i jakoscia obrazu ?

Kisila

 

320x234

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a powiedzcie jak z podłączeniem dodatkowego głośnika niskotonowego do MFD ... wbudowany wzmacniacz nie posiada chyba wyjścia na taką opcje ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności