Skocz do zawartości
Gość Quiver

Instalacja WZMACNIACZA i wyjecie RADIA

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Quiver

Passat b2 . Zakupilem sobie wzmacniacz i zamierzam to podlaczyc pod moje stare oryginalne radio. Problem w tym ze nie wiem jak je wyjac zeby miec dostep do kabli xD Nigdy nie grzebalem przy tym i nie wiem jak sie za to zabrac. PROSZE o jakies rady. ;]

 

 

http://tinypic.pl/out.php/i6585_Picture97.jpg - > wzmacniacz

 

http://tinypic.pl/out.php/i6586_Picture98.jpg --> tyl wzmacniacza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radio powinno mieć po bokach szczeliny na tak zwane wyjmaki, jeżeli ma wyjście na wzmacniacz to pół boedy dorabiasz kable i jedziesz z koksem, gorzej jak nie ma wtedy albo wymiana radia, albo trzeba dorobić wyjście.

 

Piszesz że mieszkasz na Zadupiu więc nie wiem czy ktoś da radę tam podjechać i Ci pomóc :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Quiver

Dzieki za zainteresowanie postem bo lezal lezal i nikt nie odpisywal xD Radio nie ma wyjsc na wzmacniacz jak sie domyslam bo jest zabytkowe ze tak powiem :P Ale we wzmacniaczu jest wejscie na sygnal z glosikow radyjka takze to nie problem. Ale z tego co sie dowiedzialem trzeba zasilannie do wzmaka popraowadzic przez podlaczneie do bezpiecznikow a to to juz czarna magia :P nie moge znalez jakiejs instrukcji w sieci jak to wykonac zeby czegos nie skopcic .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wzmacniacz jest najlepiej podpiąć przez bezpiecznik bezpośrednio do akumulatora, oczywiście plus, minus pociągnij z masy auta (karoserii). Jak nie wiesz jak to pytaj. Podłączenie wzmaka przez wyjście głośnikowe nie jest dobrym sposobem, rosną zniekształcenia nieliniowe, i szumy, zawsze lepiej jest podłączyć wzmacniacz sygnałem bezpośrednio z wyjścia przedwzmacniacza w Twoim radiu do wejścia sygnałowego wzmacniacza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności