Skocz do zawartości
Gość macgo

bagażnik na relingi do passata b4

Rekomendowane odpowiedzi

Gość macgo

szukam bagażnika do pssata b4 (95r.). jest bardzo dużo propozycji i w tym kłopot. wiem, że są oryginalne bagażniki dedykowane do paska b4, ale nie wiem gdzie je kupić i jaka jest wartość i użytkowa i materialna takiego urządzenia. może ten temat był już poruszany, ale nie mogłem go odszukać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Milo fajnie, tylko że akurat THULE to jedna z najdroższych marek (aczkolwiek fakt, że sprzedaje super wyroby).

Macgo, w swoim profilu podałeś, że pochodzisz z "dom".

Hm, ciekawe, gdzie jest ta miejscowość?

Jeżeli jest to gdzieś koło Warszawy, to radziłbym zadzwonić pod numer 0-22-815-83-33 lub jeszcze lepiej podjechać do sklepu na ulicę Korkową 44 lok. 1. Mieści się tam sklep z najróżniejszymi bagażnikami samochodowymi i akcesoriami do takowych, w cenach na każdą kieszeń. Od kilkudziesięciu złotych do kilku tysięcy zł za bagażnik.

Ale jeżeli jesteś przypadkiem z drugiego krańca Polski, to moze być dla Ciebie troszkę za daleko. Żeby coś konkretnego doradzić trzeba wiedzieć, gdzie dana osoba mieszka 9w jakim rejonie Polski).

Naprawdę nie należy wstydzić się miejsca swego zamieszkania![/u]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Milo
Milo fajnie, tylko że akurat THULE to jedna z najdroższych marek (aczkolwiek fakt, że sprzedaje super wyroby).

 

Wiesz Grześko jeżeli mam zapłacić za bagażnik firmy Automaxi 180 zł w którym belki zaraz zardzewieją, łapy będą mi się suwały po relingach lub się rozpadną albo ktoś mi ten bagażnik ukradnie bo nie jest zamykany na kluczyk to wole dołożyć te 100 zł i kupić THULE.

A ten bagażnik po prostu jest perfekcyjny(jak dla mnie) a przy zakupie oglądałem bagażniki różnych marek-ten był akurat najtańszy z tych porządnych(były takie za 500zł :629: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności