Skocz do zawartości
Gość Krawcol

Wyswietlacz kompa na desce rozdzielczej

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Czy da sie przerobic wyswietlanie tak zeby przerobic wersje MINI na 1/2 FIS?

Wersja MINI to mam rozumieć komputer MFA w zegarku? Jesli masz Passata B5 bez szyny Can to jest jedynie opcja licznik z komputerem MFA lub rarytas licznik z Pełnym FIS. Wymienia sie licznik na inny,nic sie nie przerabia w wyświetlaczu. Ostatecznie można założyć licznik z 1/2 Fis lub pełny Fis z auta z szyna Can i zainstalować u siebie Can-Adapter.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Małe pytanko. W moim pasku mam seryjną navi i z tgo co już czytałem to duży FIS. Chodzi mi o to czy w moim roczniku grudzień 1999r w górnej części FISa wyswietlac powinny sie informacje z radia. Dodam, że zanikają mi linie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego wiktor233 mam to samo czyli duza navi i duży FIS i na 1/3 górnej częsci fisa wyświetlają się informację z radia oraz np. rezerwa benzin albo mało płynu do spryskiwaczy.

100620_183328.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to widze, że wcześniejszy właściciel musiał zapomnieć o podłączeniu kabelka jak wyciągał radyjko. Kontroli od rezerwy i reszty wyświetlają się. Wielkie dzęki.

Ps. fajnie wszystko widać na twoim wyświetlaczu.

 

---------- Post added at 12:51 ---------- Previous post was at 12:36 ----------

 

kolego Broda jeszcze taka sprawa, czy w tym roczniku masz może kontrolkę otwartych drzwi. czytałem na forum, że niby te roczniki nie mają. Ale u kolegów widziałem w roczniku 1999 takie kontrolki wyswietlane na FIS i żaden z nich ich nie aktywował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety u mnie niema informacji o otwartych drzwiach na FISie.

Ale gdzieś chyba na forum jest coś o tym poszukaj "Aktywacja kontrolek"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności