Skocz do zawartości
lukas63

Mamy EURO 2012 !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Co do dzisiejszych meczów zaś,Hiszpanie w zasadzie minimalnym nakładem sił pokonali walecznych Chorwatów.

 

CO??? Naprawde myslisz, ze ktorys zespol gra minimalnym nakladem sil? Hiszpanie wymeczyli zwycieztwo i nie byla to bynajmniej "lajtowa gra" dla nich.

 

tymczasem:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra Hiszpanów jakoś mnie nie porywa.

 

Nie widziałem wczorajszych meczy więc się nie wypowiem,wyczytałem tylko ,że wiele kontrowersji wzbudził nie uznany gol dla Ukraińców :hmm

 

Co do linku Michał ,to nic nowego,ta banda nie da się rozgonić tak łatwo :/:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żal mi Ukraińców, bo kto wie co by było gdyby sędzia uznał bramkę(choć wcześniej w tej akcji był spalony, którego też nie odgwizdano).

Natomiast fucktycznie - Hiszpanie mnie też jakoś nie porywają. Ja czekam na jutro, jak Niemcy rozjadą Bankrutów..!

Na dodatek może być naprawdę ciekawie, ponieważ kanclerz Merkel zapowiedziała,że będzie na tym meczu :D :D Greków szlag trafi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
CO??? Naprawde myslisz, ze ktorys zespol gra minimalnym nakladem sil? Hiszpanie wymeczyli zwycieztwo i nie byla to bynajmniej "lajtowa gra" dla nich.

Ano tak myślę Kolego,to jest turniej i taki Vicente del Bosque to doskonale wie.Fakt,może nie przewidział,że Chorwaci tak mocno im się przeciwstawią,poza tym miałem wrażenie,że to wolniejsze jednak tempo ich nieco zmęczyło.Naprawdę szkoda Chorwatów,gdyż wprowadzili trochę kolorytu w te mistrzostwa oraz trochę napędzili stracha Hiszpanom.Co do minimalnego nakłądu sił zaś,to co zaprezentowali Francuzi ze Szwedami,nie powinno mieć miejsca,chyba,że naprawdę mecz im nie wyszedł,w co powątpiewam;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacek mnie to wogóle nie dziwi,Smuda ponoć niecałe 5 milionów zarobił...Nie wiem kto z Was oglądał/słuchał konferencji prasowej z przed 2 dni ,jak to na prośbę autoryzacji wywiadu dla PS z 30 listopada ub.r. gdzie Lato powiedział,że poda się dymisji jeśli reprezentracja nie wyyjdzie z grupy,pani rzecznik zamiotła bezczelnie sprawę pod dywan,a Lato zapierał się ,że nic takiego nie powiedział.Skandal.Ludzie ze Związku to krętacze,złodzieje i manipulanci!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież nie od dziś wiadomo,że Lato to kłamczuch. On przecież nie jest przyspawany do stołka. :haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh ten Cristiano...Jedna genialna akcja,genialne wykończenie żelusia i półfinał ,choć broniący się mocno Czesi troszkę przycisnęli w końcówce,szkoda ,że nie udało im się wyrównać,bo były by nemałe emocje w dogrywce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też, wolalemzeby Czesi wygrali... CR jest przreklamowany wg mnie.

Teraz to chyba już Niemcom będę kibicowac. Przegrali wszystkie wojny, nie mają jedzenia ani kobiet, to niech sobie juz chociaż wygrają euro:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Żeluś to jeden z najlepszych piłkarzy na świecie (razem z Messim). Więc wcale nie zdziwię się jak poprowadzi Portugalię do zdobycia Euro. Portugalia ma naprawdę silny i wyrównany skład, wysoki dobry bramkarz, pewna obrona i właśnie tego Ronaldo, który potrafi zrobić różnicę. Brakuje im tylko klasowego środkowego napastnika :)

A i mam nadzieję że jakimś psim swędem Grecy wygrają z Niemcami :D Bo Niemców nie lubie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten Żeluś to jeden z najlepszych piłkarzy na świecie (razem z Messim). Więc wcale nie zdziwię się jak poprowadzi Portugalię do zdobycia Euro. Portugalia ma naprawdę silny i wyrównany skład, wysoki dobry bramkarz, pewna obrona i właśnie tego Ronaldo, który potrafi zrobić różnicę. Brakuje im tylko klasowego środkowego napastnika

 

Ja tego nie neguję,ale do ostateczności doprowadzały mnie wczoraj komentarze imć pana Szpakowskiego :wmorde jak mówił o "CR&" to chyba się brandzlował przy okazji :lol3

 

 

Teraz to chyba już Niemcom będę kibicowac. Przegrali wszystkie wojny, nie mają jedzenia ani kobiet, to niech sobie juz chociaż wygrają euro:-)

 

:lol dobre :ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemcy robią Greków w kakao jak chcą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic innego się nie spodziewałem...

 

---------- Dodano o 22:01 ---------- Poprzednia wiadomość o 22:00 ----------

 

Pospieszyłem się...ale szał w domu :lol Merkel już cofa dotacje :lol3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to teraz się zrobi jeszcze ciekawiej :super:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sami Khedira ,prawdziwy niemiec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale brama :brawo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sami, szkoła Realu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sami Khedira ,prawdziwy niemiec

Dziadka pod Stalingradem stracił ,a Boateng pod Dunkierką.... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szybko ich sprowadzili na ziemię :D

 

"można by odnieść wrażenie jakby Greków na boisku było dwóch mniej" :lol

Edytowane przez kamilozmc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności