Skocz do zawartości
Gość Tomaszek 1,9TDI

LISTWY!!!MALOWAĆ??ODKLEJAĆ??

Rekomendowane odpowiedzi

Gość tomorek12

NOL ucieszyłeś się zabiło ci to gula ,,,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Robek73
a ile dałeś za chromy wokol szyb ? i co zrobiles z tylnimi szybkami ? Niestety listwy chromowe od 3bg do 3b nie pasuja :( te w zdesiu..

 

Tylnie szybki wycięte i wstawione z B6 (są inne uszczelki pod chromy) oraz parapety ( listwy dolne przy szybie) załatwił mi kolega używki ze szrotu za frioko więc nie wiem jaki może być ich koszt, a listwy górne chromowe kupiłem w aso - jak dobrze pamiętam to około 270 zł za sztukę - wszystko pasuje. Musiałem podciąć listwę plastikową kryjącą nity pod listwą chromową, która idzie górą ( pasuje ze starej czarnej listwy z B5)

 

parapety tylnie w aso - 180 zł/ szt.

 

pozdrawiam

 

Widziałem w Niemczech Passka B5 z listwami w chromach w zdesiu ( chyba oryginały bo wyglądały bardzo elegancko jak w B6, ale w aso takie nie występują???????)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
NOL ucieszyłeś się zabiło ci to gula ,,,

 

Mam wrażenie, że nie dość, iż nie masz nic do powiedzenia w temacie, to jeszcze ciężko Ci zrozumieć, że Twoje wypowiedzi są bezzasadne, bo nikt tutaj o garażowym tuningu nie mówił (wbrew Twoim sugestiom). Pomijam napastliwość i ton Twoich postów.

 

W związku z powyższym dostajesz ostatnie ostrzeżenie, zwłaszcza, że już MrWho próbował Ci kiedyś (bezskutecznie) zwrócić uwagę na niestosowne zachowanie. Takich wybryków nie tolerują ani użytkownicy, ani władze tego forum, więc jeśli nie jesteś w stanie się dostosować, to je opuść i w przyszłości nie odwiedzaj. W przeciwnym wypadku my podejmiemy taką decyzję za Ciebie.

 

Owszem, forum jest otwarte dla wszystkich, ale nie oznacza to, że można pisać na nim rzeczy, jakie ślina na język przyniesie - reguluje to netykieta oraz wpojone (?) zasady dobrego wychowania każdego użytkownika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pppp

jak jesteś taki nol to przytocz mi choć jedną wypowieć nie tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak jesteś taki nol to przytocz mi choć jedną wypowieć nie tak

 

Np ta, którą wyskrobałeś ostatnio. Gównażeria w każdym calu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pppp

bartizu może TY jesteś gównażeria ?? co, pomyśl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bartizu może TY jesteś gównażeria ?? co, pomyśl

 

Może, ale to Ty robisz dym.

Klepiesz pod "tommorkiem12", łapiesz ostrzeżenia i smarujesz pod "pppp".

Co to ma być ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziadek

Wracajac do tematu :611: Byłem u znajomego lakiernika i pytałem jaki byłby koszt malowania dolnych listew w moim pasku powidział 500zł.

A robi to mniej więcej tak:

1. Wyrównuje powierzchnie (tzn te chropowatości eliminuje)

2.Natryskuje specjalny podkład stosowany na plastiki. (najdroższa sprawa)

3. Maluje tak jak zawsze.

Po moim niedzielnym myciu karszerem zaczeły mi odłazić listwy na drzwiach :542: , czeka mnie nielada robota :649:

Kolega co robi szyby w autach podpowiedział mi żeby oprócz specjalnej taśmy dwustronnej dac kleju do szkła. co wy nato? :613:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Robek73

koleś, który malował i przyklejał mi listwy na taśmę stwierdził że można było dodatkowo je przykleić właśnie na klej do montażu szyb. Szkoda że wczesniej nie wpadł na ten pomysł. :639: bo listwy się odklejają.

 

Pomalował też listwy dolne w drzwiach sposób podobny jak opisuje Dziadek i dodał plastyfikatora do lakieru - lakier trzyma sie super juz przez 1,5 roku

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój koleś kleił na "sikafleks" listwy, i trzymają "jak żyda za serce" :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mak34
Mam dylemat.Czy malować seryjne,czarne listwy na drzwiach czy je całkowicie usunąć??Jak je usunę czy będą jakieś ślady lub dziury??POMOCY??

Witam!Listewki mozna lakierować ,ale trzeba je przed malowaniem podkladem z wypełniaczem lekko prysnąć tzw.łącznikiem do plastiku(dostępny w mieszalniach farb).A gdy mamy chęć sie ich pozbyc bez uszkodzenia lakieru trzeba ja moczyc benzynką pędzlek około 20min.Szpachlą lakierniczą podcinasz miękką taśme jednocześnie odchylając listew.Pozdro!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pomalowałem i chyba nie żałuję :) Tak wygląda

0a19eb0d7aee7f6cmed.jpg

927b8458c72116e8med.jpg

Chyba dobrze wyszło, nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sciagałeś listwy??? ogólnie to myślałem, aby dorwać gdzieś listy z chromem... ale boję się ruszać oryginału... że później czegoś nie spasuje, albo będzie odchodziło :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sciągałem, nie ma sie czego bać. Narożne są na zatrzaskach, więc jak cos połamiesz to dokupisz, a boczne cieniutkim nożem tapicerskim i pójdzie. zastanawiałem sie nad chromem, ale drogi gips. Wolałem dokupic fotele z B6(3c)2007:) sport lina kubełki, mówię ci wypas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności