Skocz do zawartości
Gość zbirr

problem z kierunkowskazami w b2

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zbirr

tjwt.

pasek 1.6 TD z 87. awaryjne chodza raczej normalnie, natomiast kierunki troche szybciej, kiedy wcisne stop to swieca sie caly czas. w czym problem? padl przekaznik(przerywacz) czy gdzies mi prad ucieka? jezeli przerywacz to moze mi ktos powiedziec jego nr i w ktorym miejscu sie znajduje? mam ksiazke ta w pdf sam naprawiam... ale ona jest nieco starsza i chyba u mnie przekazniki sa w innych miejscach. w sklepie facet pokazal mi przekaznik, bylo na nim napisane "22" o ile pamietam - po sprawdzeniu w ksiazce i u mnie w aucie w tym miejscu nic nie ma, a przekaznik 22 wg ksiazki jest od sygnalu o podwojnej tonacji. troche zglupialem.

pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość refrizerater

sprawdz "masę" w lampach

najczestsza przyczyna

z doswiadczenia we wszystkich autach jakie miałem właśnie sie tak dzialo

 

najczesciej skorodowany kabel - wystarczy doczyscić wd-40 i zakrecić..

lub

wystarczy zrobic drugi i wkręcić w blache w poblizu lampy

 

jesli nie to to być moze przekaźnik, albo włókno zarnika w którejś zarówce sie przepaliło i działa na "styk"

 

naprawde wiele przyczyn ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj w nocy wyczepić cały element z żarówkami włącz kierunkowskaz i obserwuj czy żarniki od innych żarówek nie będą sie delikatnie świecić. Jeśli będzie widać żarzenie to na 100% masa :dobani: . Powodzenia :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zbirr

ok dzieki, jade do garazu sprawdzic.

przy okazji Panowie Wesołych Świat Wielkanocnych.

pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przekażnik od kierunków znajduje się w prawym dolnym rogi tablicy bezpieczników tuż nad bezpiecznikami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zbirr

ok dzieki przyda sie na przyszlosc umiejscowienie przekaznika.

Na szczescie powod problemow byl dosc prozaiczny a dokladnie koncowki w lampie byly zasniedziale jak..., ale kurde tam na koncu zajrzalem :mur:

pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności