Skocz do zawartości
r0mek

Pompa wspomagania

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

Dzisiaj rano wsiadłam do auta ruszam i slysze jak przy skrecaniu zaczyna mi cos wyc. Myślałem ze moze dlatego ze auto stało 3 dni nie odpalane, ale przejechalem jakies 20km i ciagle tak samo. Na postoju nic nie slychac dopiero przy skrecaniu. Plynu od wspomagania mi nie ubywa, a w środku syuchac tak spod kierownicy jakis taki dzwiek jakby woda pod cisnieniem leciala jakąs rura (waż od wspomagania pewnie?) :hyhy: . Czy to wina pompy, czy moze waż sie załamał? Dodam ze nic wczesniej sie nie dzialo pompa pracowala ok, wspomaganie bylo dopiero dzisiaj po 3 dniwym postoju cos takiego sie stalo. Po powrocie zauwazylem ze plyn ze zbiorniczka od wspomagania wylal sie pod korkiem chyba mimo tego ze byl dobrze zakrecony. Co to może byc?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukaj pęknięcia na węzach - i to szybko póki pompa jeszcze chodzi ... pojeździsz tak ze 2 dni i szlag ją trafi ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro gdzies bede musial podjechac i popatrzec, tak mi sie wydaje wlasnie ze moze byc cos z wezami, ale jakby byl pekniety waz to plyn by nie wyciekal? u mnie robi sie go coraz wiecej i wylewa sie zbironiczkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jutro gdzies bede musial podjechac i popatrzec, tak mi sie wydaje wlasnie ze moze byc cos z wezami, ale jakby byl pekniety waz to plyn by nie wyciekal? u mnie robi sie go coraz wiecej i wylewa sie zbironiczkiem.

któryś wąz jest zagięty - płyn pod ciśnieniem szuka drogi na zewnątrz :zdegustowany:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi się zdaje że pompa pada, u mnie było podobnie, olej robił się jak kapuczino i go przybywało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a mi się zdaje że pompa pada, u mnie było podobnie, olej robił się jak kapuczino i go przybywało

no to tak jak u mnie olej tez kapuczino i wylewa sie pod korkiem. Bylem dzisuaj u mechanika powiedzial ze pompa ale nic tam nie zagladal tylko posluchal, a to i ja wiedzialem heh zobacze jak bedzie umowilem sie na srode ma wyciagac pompe i costam robic powiedzial ze 250pln wstepnie, ale jak cos jeszcze znajdzie to max 350pln a znalexc cos moze jak bedzie chcial :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jednak to pompa - rozsypalo sie lozysko naprawa 280pln teraz juz wszystko ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności