Skocz do zawartości
Gość Słonik

apropos przebiegow VW

Rekomendowane odpowiedzi

Nie masz sie co martwic - skoro tyle "nakulał" - to na pewno nie po mieście :ok: tylko na trasie - wiec powinno byc w miarę OK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość phans
Kupiłem 2004 rok (końcówka) z przebiegiem 160 000.

60-70km/rok to jest norma.

 

W moim na przykład turbo niedomaga ale liczę na wariant z zapieczonymi kierowniczkami - jadę na warsztat na dniach. A jeśli nie, to z racji sporego przebiegu dostałem taką cenę, że po prostu odżałuję i wymienię. Pozdrawiam.

Jeżeli to możliwe sprawdzaj takie sprawy u tuningowców mocy a nie w zwykłym warsztacie.

Jeżeli będziesz miał błąd w komputerze dot. zapieczonych kierowniczek to przede wszystkim spróbuj porządnie samochód przygazować czyli gaz do dechy, trzymać, puszczać - powtórzyć x razy. W ten sposób przeczyścisz sobie kierowniczki i błąd nie będzie ci już wyskakiwał (warunek na przyszłość: pamiętaj o tym że kierowniczki lubią pracować i nie lubią PSJ - pizdowatego stylu jazdy).

Jak sprowadziłem samochód też to miałem i jeszcze raz na kilka miesięcy to mam ale to wszystko przez PSJ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krawcol

Jak kupowalem pierwszego paska, to bylem zielony... Kupilem B5 z 2001 tdi 130KM... Na liczniku mial 90 tys km... Wygladal super:) Po zakupie udalem sie do serwisu... Pan zza komputrea podal mi przebieg nieco ponad 230 tys km... Ale pozytywne bylo to, ze autko do samego konca bylo serwisowane w niemieckim ASo. Wszytsko oryginalne VW:)

Teraz przesiadlem sie do 2,5 TDI. Autko z 2003... Udokumentowane 156 tys km-ksiazka i sprawdzone w serwisie. Tez z Niemiec, przynajmniej po dziurawych drogach nie jezdzone... No i tez wszystko na oryginalnych czesciach robione w termianch i na biezaco.

 

Dziwi mnie tylko, dlaczego niektorzy handlarze, jak sprzedaja auto i maja wszystkie dokumenty copfaja licznik i wyrzucaja ksiazki serwisowe??? Moim zdaniem autko, ktore jest w pelni udokumentowane i serwisowane w ASo na orgginalnych czesciach i z przebiegiem 250 tys km jest wiecej warte od autka bez papierow z przebiegiem nieco ponad 100 tys km.

 

Prawda jest taka-Niemiec jest bardziej uczciwy od Polaka. Jak ma wszystkie papiery, to je da, a Polak? No comment.

Pozdro dla wszystkich oszukanych i nieoszukanych:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam już drugiego paska i zawsze jak jechałem na VAG-a pierwszy raz w Polsce to gościu pytał czy odczytać przebieg a ja że nie bo chcę spac spokojnie :rotfl: .

Afn-a sprzedałem z przebiegiem 250 tyś km a gościu zachowywał się jak przy kupnie nowego auta( taki podjarany ) :D

Niemcy też cofają, mąż mojej siostry orginalny przedstawiciel rasy "aryjskiej" sprzedawał Audi A6 a że miała najechane 280 tyś km pomyślał że cofnie 100 tyś km :hyhy: -tak zrobił. Następnego dnia zjawia się kupiec i wyciąga VAG-a :mur: i tyle było po interesie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Audi A6 a że miała najechane 280 tyś km pomyślał że cofnie 100 tyś km :hyhy: -tak zrobił. Następnego dnia zjawia się kupiec i wyciąga VAG-a :mur: i tyle było po interesie
Chwila chwila :] ale nie zawsze da się to sprawdzić, jeżeli dobry fachowiec to robił to nawet śladu nie znajdziesz niestety :/ Trochę się nasłuchałem, więc jestem na bierząco w tych sprawach bo sam kupuje w tej chwili autko :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co za "fachowiec" to robił ale do tranzakcji nie doszło :dobani:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak kupowałem paska miał 243 tkm 92 rok kupowałem w 2005 i tez nie uwierzyłem moze w 443 bym uwierzył :rotfl: . Moja mazda 626 2,0 D jest z 91 roku ma obecnie 870 tkm codziennie zapala i jedzie i nie ma z nia problemów nie to co z panzerfaustem ale to wina bylejakich czesci zamiennych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Słonik

o lol to się ładnie wkopał :D:rotfl::rotfl::rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wg. licznika super okazja jak kolekcjonerski :rotfl::rotfl: ale jaja :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Słonik

Heh teraz juz jest inny passat i ma licznik zwykły w tym linku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba po "tuningu" licznika :hurra: , wydale mi się że kiera trochę wytarta :zdziwko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też miałem takie wrażenie :P

a myślałem że mi się wydaje :dobani:

acz wrazenie sprawia fajne :vw:

ale w ogłoszeniach wszystkie są piękne :rotfl:

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość łukasz_l

no wlasnie wrazenie na mnie zrobil swietne - ale z Katowic to jednak kawalek zeby jechac zobaczyc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w swoim '98 jak go kupowałem miałem na liczniku 110 kkm. Zadzwoniłem do ASO, potwierdzili mi tam wszystkie wpisy, które mam w książce serwisowej - ostatni w maju 2005 przy przebiegu 95 kkm - także przy zalewie kręconych liczników zdarzają się rodzynki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim mieście jest gościu który ma Sharana silnik z roku 98 z przebiegiem 550tyś. km widziałem na własne oczy :zdziwko:

W środku trochę zmęczony kierownica, podłokietniki, siedzenie kierowcy strasznie wytarte ale ogólnie :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość franz.f

Ja miałem B3 z 1991 z przebiegiem 107tys!! potwierdzony sam sprowadziłem z Niemiec. A teraz mam B5 z 1998, a na liczniku 268000 :przestraszony: Ale za to jeździ :hurra: jak szalony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności