Skocz do zawartości
rainman777

Widzieliście gdzieś takie lampy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość adrian_amt

Witam, tych tylnych poszukuję również. Bardzo mi się podobają i nawet jeżeli nie mają homologacji to nie są tak ważne jak przednie.

Natomiast te na przód miałem osobiście. Okropny szajs, bardzo kiepska jakość wykonania i brak homologacji, sprzedałem. Chiński szajs, nie polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kazio_pkw

Szajs szajsem, ale komplet przednich lamp z wysyłką ok. 360 pln. A tylne faktycznie ładne, ciekawe do ilu dojdzie cena za taki komplecik ? Póki co jest 50 dolków to ok 150 pln przesyłka kolejne 150 pln. Ja za 1 sztuke dymionej płaciłem w VW 210 pln :wstyd:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam - przednie lampy to straszny bubel. Od siebie dodam jeszcze, że użytkownik HK-PLUS znany jest z tego, że wysyła uszkodzony towar, i odmawia jego wymiany (każe ponosić koszt odesłania towaru - nie daje żadnej gwarancji na zwrot towaru). Wystarczy poczytać negatywne komentarze z CAŁEGO ŚWIATA !!! Niektórych musiał nieźle 'wycyckać', bo treść wielu komentarzy nie pozostawia wątpliwości (417 negatywów, z czego 18 w bieżącym miesiącu - wszystkie dotyczące wysyłki uszkodzonego i szajsowatego towaru)... Mnie również oszukał, ale o tym pisałem już w innych postach. Jednym słowem: UNIKAJ !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/item169544360_lampy_nowe_vw_passat_b4_ringi_angel_eyes_chrom_.html

 

http://moto.allegro.pl/item169543537_lampy_nowe_vw_passat_b4_ringi_angel_eyes_black_.html

 

a co o tych myślicie ??

tak na oko chyba oki

 

chyba sobie je kupie :hurra:

ile moge dostać za moje orginały ??

Pozdrowionka :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sfaragdas

Te ringi sa mistrzowskie ;-) chyba sobie kupie takie jak bede w niemczech ;-) pozdro idealnie nadaja sie na przerobke na xenony ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności