Skocz do zawartości
djacek85

Pogaduchy Śląskie - Tu gadamy co gdzie jak i kiedy

Rekomendowane odpowiedzi

Taki mały OT:

Miły kaj kurtały bo zima idzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://www.tvs.pl/37179,na_wstecznym_pod_zakaz.html

 

no to już trzeba mieć qwa tupet

 

Policja ma tupet takich eskortów jest pewno kilkanaście na śląsku , a na każdym skrzyżowaniu świetlnym w Gliwicach są kamery

 

tupet nie tupet , nie chcę nikogo bronić , ale te kamerki zamontowane na skrzyżowaniach to mogą co najwyżej posłużyć jako dobre atrapy , nazywając rzecz po imieniu to PORAŻKA :dodupy . Wyciągnąć coś z takiej kamerki to nie lada sztuka a powiedziałbym mistrzostwo zresztą widać co jest na fragmencie video ( to już pewnie przefiltrowane ) , dobrze że chociaż widać co to za samochód , typ i m/w jaki kolor . Nie jest to jakiś profesjonalny i zaawansowany technicznie monitoring to sztuka jak w dobrym teatrze . Idąc dalej fakt dużo takich samochodów nie jeździ po PL , ale poszukiwania tegoż auta nie można ograniczyć tylko do woj. Śląskiego , poza tym ten pojazd/tablice mogą również pochodzić z kradzieży itd. , przedstawiłem tylko parę rzeczy i sprawa już trochę się komplikuje .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie jest to jakiś profesjonalny i zaawansowany technicznie monitoring to sztuka jak w dobrym teatrze

Tu Janku nie masz racji na każdym skrzyżowaniu są porządne kamerki jako pierwsze miasto kończy budować inteligentną sieć sygnalizacji i na przestrzeni miesięcy śmiało mogę powiedzieć , iż sporo zmieniło to na plus szczególnie po fakcie gdzie zlikwidowali sieć tramwajową zastępując je autobusami. Policja w Gliwicach wogólę jest jakaś dziwna , a co za tym idzie mentalność kierowców (robią na drogach co chcą). Pracuje od 6 lat w Gliwicach trzaskam po tym mieście sporo kilometrów i przez ten czas spotkałem może , że 3-4 jakieś kontrole policyjne , gdzie na mojej wsi policjanci polują praktycznie codziennie o alkosensorach i alkomatach mieszkańcy Gliwic dowiedzieli się chyba w mediach

 

http://gliwice.naszemiasto.pl/artykul/855228,inteligentna-sygnalizacja-ruchu-w-gliwicach,id,t.html

 

Robiliście wodzu Janek Krzyś Zwirz już przelewy za kalendarze ?

http://forum.vw-passat.pl/threads/113250-Kalendarze-2012-wpolna-przesylka?p=1543153&viewfull=1#post1543153

Edytowane przez rainman777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kamerki które monitorują newralgiczne części miasta jeszcze oblecą to inna bajka i coś z nich idzie wykrzesać ;) , natomiast te które są zawieszone na skrzyżowaniach :dodupy ledwo co auto można rozpoznać a co dopiero tablice :( , wiem co mówię :) , pokaże Ci kiedy jakie z tego pomazańce wychodzą ;) .

 

ps. Uwaga - każdy ma w rodzinie osobę starszą /schorowaną/samotną/samą potrzebującą pomocy ( mama , tata , babcia , dziadek , sąsiad , itd. ) dot reg. Śląska w ostatnim okresie nasiliły się kradzieże domowe , osoby pod pozorem pracowników/nic administracji, gazowni,odczyt liczników itd. okradają starsze osoby , wykorzystując ich chwilową nieuwagę . Wiadomo tyle się trąbi , ale ostrożności nie za wiele . Ostrzeżcie zatem rodzinę/znajomych aby nikogo przed Świętami taka przykrość nie dotknęła .

Pozdrawaim :vw:

Edytowane przez johny x
Uwaga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Robiliście wodzu Janek Krzyś Zwirz już przelewy za kalendarze ?

 

ja jeszcze nic nie placilem, jak chcesz to przelejemy do Ciebie i zamowisz dla calego śląska zeby przesylka byla taniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez sie pisze na taka opcje za jedna wysyłką :) daj znac miły gdzie przelewać kase :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"jak to się ma w tradycji od paru lat

w pasterkę odbędzie się spot pasterkowy

[dąbrowa górcznia] Spot pasterkowy 24:00 24.12.11

 

miejsce to parking za domem kultury w centrum Dąbrowy Górniczej 24 Grudnia o Północy... :)"

 

co wy na to panowie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie pisze na taka opcje za jedna wysyłką daj znac miły gdzie przelewać kase

Jutro to ogarnę na tiptop i strzele masz PW ;)

 

co wy na to panowie ?

Ja odpadam muszę z Arisem pogadać do tego będę po pasterce :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co wy na to panowie ?

Na mnie też nie licz bo będe po pasterce z Miłoszkiem :kumple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na mnie też nie licz bo będe po pasterce z Miłoszkiem

Na Śląsku czy w Łodzi???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na Śląsku czy w Łodzi???

Krzysiu i tu i tam :fajny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Krzysiu i tu i tam

No dobra.Czyli wchodzę w to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo szczęścia, zdrowia i powodzenia, to tradycyjne, najszczersze życzenia. Wesołych Świąt i Roku szczęśliwego. Niech obficie da, co ma najlepszego!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niema jak stary dobry kawalek MEMBERS OF MAYDAY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedzie ktoś dzisiaj pod Spodek ? :>

 

sylwester.JPG

 

INFO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kruku nie bede w stanie :P

 

---------- Dodano o 16:23 ---------- Poprzednia wiadomość o 15:21 ----------

 

Dosiego Roku !!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności