Skocz do zawartości
djacek85

Pogaduchy Śląskie - Tu gadamy co gdzie jak i kiedy

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkiego najlepszego w 2016 roku. :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema ;).

Bracia, pytanie mam.

Nie lata/leci ktoś z Was do Łodzi przez Sosnowiec?

Mam do zabrania z Sosnowca niewielki pojemnik PCV o poj. 23l.

Pusty, lekki rozmiarów bańki na wode.

Mógłbym go dostać kurierem ale tutaj troszkę za delikatny on jest aby go tak traktować a cena dość spora więc szukam transportu odpowiedniego ;).

 

Gdyby ktoś z Was mógł go podwieźć przy okazji do mnie (czas do kwietnia mam aby go zabrać) byłbym wdzięczny.

Jak coś to poproszę nr tel. na PW, oddzwonie zwrotnie i ustalimy co i jak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Łodzi przez Sosnowiec?

No co ty wszyscy go omijają szerokim łukiem :rotfl: pisz do Komandosa :kumple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem PW bo wszystkie kontakty straciłem, ale chyba Mnie komandir juz nie lubi :(;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pisałem PW bo wszystkie kontakty straciłem, ale chyba Mnie komandir juz nie lubi

A kurde zapomniałem odpisać.Sorki za dużo na głowie.Niestety już nie latam do Łodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale latasz po SO, nie wymiguj się

Mówiłem Ci że ja dojeżdżam tylko do Maka dalej nie wjeżdżam bo strach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, ale Panowie, gdyby ktoś z Was leciał w okolice EL, dajcie znać, będę wdzięczny.

Aby nie było niejasności, do zabrania takie małe ustrojstwo (tylko za delikatne na kuriera ;) ):

 

http://www.amazon.co.uk/Fiamma-Roll-Tank-portable-waste-water/dp/B000W49K5A

 

Robuś tam pewnie wie po co ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ok, ale Panowie, gdyby ktoś z Was leciał w okolice EL, dajcie znać, będę wdzięczny.

Aby nie było niejasności, do zabrania takie małe ustrojstwo (tylko za delikatne na kuriera ;) ):

 

http://www.amazon.co.uk/Fiamma-Roll-Tank-portable-waste-water/dp/B000W49K5A

 

Robuś tam pewnie wie po co ;).

 

 

dopiero co wróciłem z EL/ESI szkoda ze nie pisałeś w okolicach czwartku bo akurat wyjezdzałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Robuś tam pewnie wie po co .

Poszło PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
do zabrania takie małe ustrojstwo (tylko za delikatne na kuriera ):

 

Te zbiorniki robione są z pancernego plastiku....:512:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i tak, ale transport kurierski ... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że po tak długim czasie się odzywam, i to jeszcze z prośbą o pomoc..To na prawdę nie w moim stylu, i wstydzę się tego jak cholera, ale poważnie - nie mam już nic do stracenia. Długo się zastanawiałem czy mogę w ogóle coś takiego tu zamieścić, ale w chwili obecnej moja sytuacja tego wymaga..sam już nie wyrabiam. Po zamieszczeniu tego posta, nie będę umiał Wam spojrzeć w oczy - spalę się ze wstydu...Rok 2015 był dla mnie pasmem porażek, przez nieuczciwych pracodawców wkopałem się w problemy..Każdy obiecywał wszystko co najlepsze, a dostawałem jedno wielkie gó*no...Staram się odbić od dna po raz kolejny własnymi siłami..lecz przy okazji chciałbym prosić o małą pomoc..Praca po 16h mnie wykańcza, a tylko takie zapieprzanie pozwoli mi się ustatkować po tamtym roku..Zamieszczam tutaj link..jeśli uznacie że "upadłem na głowę" i to sie nie godzi w tym miejscu to zrozumiem..Przepraszam Was..

 

https://zrzutka.pl/vvt2p8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznać soe czyja to babcia u nas we Wrocławiu pod salonem porsche została przyłapana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przyznać soe czyja to babcia u nas we Wrocławiu pod salonem porsche została przyłapana

https://www.facebook.com/permalink.p...bstory_index=0

Moja babcia.Kupiła mi nową furę ale to miała być niespodzianka/Wydało się :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, że po tak długim czasie się odzywam, i to jeszcze z prośbą o pomoc..To na prawdę nie w moim stylu, i wstydzę się tego jak cholera, ale poważnie - nie mam już nic do stracenia. Długo się zastanawiałem czy mogę w ogóle coś takiego tu zamieścić, ale w chwili obecnej moja sytuacja tego wymaga..sam już nie wyrabiam. Po zamieszczeniu tego posta, nie będę umiał Wam spojrzeć w oczy - spalę się ze wstydu...Rok 2015 był dla mnie pasmem porażek, przez nieuczciwych pracodawców wkopałem się w problemy..Każdy obiecywał wszystko co najlepsze, a dostawałem jedno wielkie gó*no...Staram się odbić od dna po raz kolejny własnymi siłami..lecz przy okazji chciałbym prosić o małą pomoc..Praca po 16h mnie wykańcza, a tylko takie zapieprzanie pozwoli mi się ustatkować po tamtym roku..Zamieszczam tutaj link..jeśli uznacie że "upadłem na głowę" i to sie nie godzi w tym miejscu to zrozumiem..Przepraszam Was..

 

https://zrzutka.pl/vvt2p8

Myślę, że zbiorą się tu dobre duszki i pomogą,a ja przesyłam dalej :ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ekhem... Sharan z Bytomia na poprawę humoru po druzgocącej jaja przegranej Polaków ;)

12647823_1262574597092418_844492967_n.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś za cicho w rejonie pewnie przysypało śniegiem :P, ale ale czekam na info od Zwierzaka i lecimy z temacikiem Spota Jajeczkowego :dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mieszkam w okolicy, dokładniej niedaleko tej miejscowości co komandos boi sie jej jak ognia. Do niedawna ujeżdżałem Golfa IV ale został skasowany, czekam na odszkodowania , leczę rany i rozgladam się za innym wózkiem. Wybór padł na Passata B6 Variant, jeden koleś zobowiązał się że mi takiego sprowadzi. Handluje używanymi VW np. takie jedno od niego: http://olx.pl/oferta/volkswagen-lupo-1-0-1999-z-niemiec-oplacony-gwarancja-CID5-IDdR73W.html#696b715925. Miał ktoś z nim do czynienia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój jest na sprzedaż jak chcesz pewnego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności