Blop Zgłoś #1 Napisano 7 Października 2017 Dnia 21.03.2008 o 22:24, bimbol napisał: Temat ten jest jedynym miejscem, w którym możecie zamieszczać linki do ogłoszeń konkretnych egzemplarzy samochodów z prośbą o wyrażenie o nich opinii. Temat będzie czyszczony raz w miesiącu, gdyż ogłoszenia bardzo często się dezaktualizują i linki stają się nieaktywne. Jeśli wpadniesz na pomysł założenia odrębnego tematu w celu wyróżnienia swojego problemu, licz się z automatycznym punktem karnym bez ostrzeżenia. podstawa: pkt. 2.8 regulaminu Cytuj Przez Blop, 7 Października 2017 Kontynuacja tematu z podziałem na konkretny model - w tym wątku b6/b7/CC/Passat CC Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
mayor87 Zgłoś #2 Napisano 13 Kwietnia 2023 https://www.olx.pl/d/oferta/vw-passat-cc-2008r-2-0-tdi-140km-stan-bdb-CID5-IDTYOVo.html Witam Może ktoś podpowie na co zwrócić uwagę. Zatrzymałem się na silniku AVF ?a tutaj niby awaryjne pompy oleju, głowice pękające itd. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
kruszek Zgłoś #3 Napisano 16 Września 2024 Jak to mówią ,,stara miłość nie rdzewieje". Po kilku latach przygody z innymi markami chce wrócić do Paska. Na oku mam coś takiego https://www.otomoto.pl/osobowe/oferta/volkswagen-passat-volkswagen-passat-panorama-skora-bezwypadkowy-ID6GHqyM.html?_gl=1*126pwjs*_gcl_au*MTUxMDIxNDMzLjE3MTg4ODY4MDk.*_ga*MTIzMTk0OTE5LjE3MTg4ODY4MDk.*_ga_1MNBX75RRH*MTcyNjQ4MDY0Ni4yMC4xLjE3MjY0ODA2NTIuMC4wLjA. Jeśli ktoś z formuowiczów był widział lub ma jakie sugestie dotyczące tego auta dziękuję za nie. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach