Skocz do zawartości
Ziewal

Dojazd, myjnia i większe sklepy ! - XII Zlot

Rekomendowane odpowiedzi

jadąc od autostrady A1 wjeżdżacie na obwodnice trójmiasta czyli drogę S6 i na węźle Kowale najlepiej zjechać już na Łapino, po drodze w wiosce Lublewo jest Biedronka a w Kolbudach myjnia bezdotykowa

 

Kowale-Lapino.jpg

 

można zjechać jeden zjazd wcześniej na Straszyn, droga gorsza i jest kilometr dalej ale w Straszynie jest Biedronka na wprost myjnia bezdotykowa z dwoma stanowiskami a 300 metrów dalej Lidl

 

TrasaprzezStraszyn.jpg

 

Straszyn.jpg

 

jadąc od Szczecina macie trzy trasy, ja bym wybrał drogę do Lęborka i dalej do Łapina (na czerwono), najlepsza droga jest przez obwodnicę Trójmiasta ale jest dużo dalej i przesrane bo korki będą spore już od Wejherowa aż do obwodnicy więc osobiście nie polecam

 

Szczecin-Lapino.jpg

 

od Elbląga polecam lecieć przez Malbork i niech was ręka boska broni żeby jechać na Gdańsk bo umarł w butach :D

 

Elblag-Lapino.jpg

 

tu macie myjnię w Kolbudach czyli już prawie przy przy ośrodku

 

Myjnia.jpg

 

przystanek końcowy :D

 

koniectrasy.jpg

Edytowane przez Ziewal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że kierować się na 1 a nie na 2?lapino.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak na 1 zresztą masz na mapie zaznaczoną drogę i miejsce docelowe mondziole :D po za tym nie wiem dlaczego tam też jest Roma bo tam jej nie jest tylko hotel Venus więc proszę się tym nie sugerować

Edytowane przez Ziewal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieżko się połapać w rysunkach w paincie więc wolałem się upewnić :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności