Skocz do zawartości
Gość krystian_s1

dokładka zderzaka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość krystian_s1

niewiecie gdzie mozna kupic i za ile taka dokladke zderzaka?? (zdjecie zapozyczone z forum) :638:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pawel1309

a no naprzykład TUTAJ :)

 

edit

przyglądnąłem się i stwierdzam, że to nie jest taka dokładka ;) (ale dokładka :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
niewiecie gdzie mozna kupic i za ile taka dokladke zderzaka?? (zdjecie zapozyczone z forum) :638:

ta dokładka nie jest orginalna ,wydaje mi się że jest od golfa III GT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pawel1309
niewiecie gdzie mozna kupic i za ile taka dokladke zderzaka?? (zdjecie zapozyczone z forum) :638:

ta dokładka nie jest orginalna ,wydaje mi się że jest od golfa III GT.

 

trzeba zapytać shade bo to on ja "przykleił" do tego paska ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta dokladka na moim passiu to VT :622: nieudolne VT, ale mialo sluzyc pogladowo czy dokladka szeroka z Golfa III bedzie pasowac (wizualnie). Mozna ja kupic na allegro za 99zl nowke. Bede sie przymierzac do jej zakupu, ale na wiosne, bo teraz bym ja szybko zgubil :610:

 

a no naprzykład TUTAJ

 

edit

przyglądnąłem się i stwierdzam, że to nie jest taka dokładka (ale dokładka )

myslalem o niej, ale jakos nie widzi mi sie na moim aucie :641:

 

... widze, ze ktos mnie z ta dokladka moze uprzedzic ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość krystian_s1

napewno bedzie pasowac od golfa 3???czy trzeba cos jeszcze przerabiac bo mi sie wydaje ze w golfie sa wezsze zderzaki??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

krystian_s1 dokladnie jeszcze nie wiem, jak sie zrobi cieplej to dopadne ktoregos z moich kolegow z taka dokladka, wymontuje ja mu ;) i bede przymierzac. Z tego co wiem to mocowanie trzeba przerabiac, ale podobno to nie problem. Nie wiem wlasnie jak z spasowaniem, ale dowiedzialem sie (z pewnego zrodla), ze to tez nie problem, ze pasuje prawie jak oryginalny :) ale sam bede mogl to stwierdzic jak sam to sprawdze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shade...... nie orientujesz się czy do B5 są też takie nakladki? :609: Byłoby zajafajnie :580:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Glizda nie widzialem jeszcze B5 z taka dokladka, to do B5 nie pasuje. W B5 pieknie sie prezentuja gladkie zderzaki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myśle na wiosne walnąć se parktronik i idealnie będzie maskowany w tych czarnych listwach, tak wiec nie będe nic majstrowal na gładko. :585:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rapix

że by wrzucic ta dokładke od golfa VR trzeba troszke zaczepy przerobic po za tym w miare pasuje ;) dla chcacego nic trudnego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w miare pasuje

mnie w "miare" nie satysfakcjonuje :) zobaczy sie w praktyce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rapix

Wiecie co wam powiem.... brzydka ta dokładka nie zakładajcie :619: :611:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Rapix, niechetnie ale musze Ci przyznac racje ;) brzydka ta dokladka :613:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rapix

Ale ja tam lubie brzydkie rzeczy i u mnie bedzie... ale wam po co ta bieda?Nie oszpecajcie auta!!! :622: :611:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Grooby

A jaką wyskość ma ta dokładka ? Bo chcem ją zamontować w swoim B3 zamiast tego "dzioba" który wisi pod zderzakiem i przy tym nie chcem zaczepiac tą dokładką wszystkiego co leży na ulicach :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rapix

ze by zaczepiac wszystko musisz jeszcze go obnirzyc... a na seryjnym zawiasie biedzie luz... Ja jednak musze cos zrobic ze swoim bo ile mozna nosic drabine ze by wsiasc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Grooby

A może wiesz jaka jest wyskość tej dokładki ? I czy będzie niżej wisieć niź ten oryginalny dziobek ? :P Wole sie upewnić bo tu w okolicach Białegostoku nie mamy za dobrych dróg...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rapix

W okolicach białegostoku nie jest tak tragicznie ;) Sam mieszkam na podlasiu :) troszke nizej bedzie ale ile dokładnie nie wiem!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Grooby

No widzisz ale ja mieszkam na wschód od Białegostoku także tu nie jest najlepiej z drogami... Codziennie muszę pokonać 50 km drogi na której jest więcej dziur niż w niejednym serze... No ale zaryzykuję i kupie tą dokładkę :D Już założyłem lotkę na tylną klapę i nakładki na progi także z tą dokładką pod zderzakiem i nowymi aluskami powinno się wszystko ładnie komponować ;) Aluski małe bo tylko 14 cali ale za to mają ładny wzór :) Jak założe te kółka i umyje auto to podzieje się fotkami ;)

 

Pozdrawiam i dziękuje za odpowiedzi ! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności