Skocz do zawartości
dario3103

Tłumik do 4motion

Rekomendowane odpowiedzi

Panowiem mam pytanie w sprawie tlumika do passata avf 2004 rok 4motion. Przydala by mi sie ta puszka co jest na srodku i z niej wychodza tłumiki na boki. Moja jest juz w krytycznym stanie. Pytalem o nowe ale niestety nigdzie nie idzie nic zamowic. Czyzby pozostawalo tylko ASO ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym przypadku nie ma zamienników. Albo oryginał w ASO albo probówać sciągnąć przez jakąś firmę jeżeli będziesz miał kod prodeucenta. Chyba robił to WALKER. Cena pewnie zabije... Lepiej wstawić tam jakiś uniwersalny tłumik.

 

Pamiętaj, że ta puszka ma blachę na zewnątrz na tłumiki są dodatkowe w środku. U mnie też puszka wygląda tragicznie ale tłumiki w środku są ok.

 

PS. Na allegro widziałem ostatnio w niezłym stanie taki wydech.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego ostatnio widzialem przerobienie środkowego tłumika na dwa przelotowe i cenowo i akustycznie nieźle to się sprawowalo. Ale na alledrogo jest taki tłumik ,trochę drogo ale zawsze taniej jak ASO http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6595435678

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Dziekuje Panowie. Czyli jest jakas nadzieja ze da sie cos kupic. Musze mojego jeszcze dokladnie przeswietlic i zobaczyc ile na nim uciägne albo czy sie juz tylko do wymiany nadaje.

Dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie myślałeś o zakupie używanych od 2.5tdi lub 2.8. Sama bańka środkowa jest identyczna różnica jest tylko taka że w 1.9 dwie rury które idą w stronę silnika łączą się zaś w silnikach widlastych zbliżają się do siebie i biegną w zdloz auta. Wydaje mi się że za pomocą kątówki dwóch obejm do tłumika i pasty bez problemu dasz radę zaadoptowac bańke od silnika widlastego do swojego 1.9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez problemu coś znajdziesz, kwestia cierpliwości i czasu szukania. Żródełko Allegro i OLX na pewno pomoże. Ja na przykłąd szukam już 3 miesiące dobrej lampki kaminy z W8, no i czekam i czekam :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności