Skocz do zawartości
gringo71

cobra 75WX ST

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

mam pytanko do szacownego grona czy to radyjko jest warte zakupu, mam wrażenie że to spory atut że wszystko mieści się w gruszce i nie ma klopotu z chowaniem radia, może ktoś używa tego modelu ,będę wdzięczny za opinię. Przymierzam się do zakupu radia CB i jestem w kropce , chodzi mi o coś niedrogiego.

Pozdrawiam :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi zawsze mówili kup raz a porządnie i nie żałuj na antene. Tak zrobiłem i jestem bardzo zadowolony. Myśle że to bardzo dobra rada.

 

Pozdrowionka :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RAINMAN że antenke mam sprawić sobie dobrą to wiem , ja jednak o samo radio pytam, jestem laik w tej dziedzinie i stąd pytania, tak jak mówię radio wydaje sie praktyczne ale czy ta praktyka idzie w parze z jakością? Chodzi mi o konkretną odpowiedz czy to radio wraz z anteną na magnes Hustlera 1 metrową bedzie hulać jak należy, nie do pogaduszek oczywiście :ok: pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Radyjka tego bym nie brał. Cobra nie jest dobrą firmą, przeglądając forum cb-radio koledzy psy na nim wieszają. Cena tego wynalazku nie jest wcale atrakcyjna, porównywalna z niższą półką presidenta. Zastanowiłbym się jeszcze, czy wszystkie przyciski itp. w "mikrofonie" to taka super sprawa. Sam mam tylko zmianę kanałów i zdarza się, że przez przypadek się przełączą podczas normalnego użytkowania. Jeśli zależy Ci na takim radyjku zobacz jeszcze Unidena PRO 330e, praktycznie to samo a uniden to zawsze uniden.

Co do antenki, to dodaj troszkę kaski i kup ML145 lub AS100 jeżeli pierwsza jest za długa, napewno będziesz zadowolony

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no a co z dopuszczeniem na polski rynek , to drugi aspekt zakupu? Nie ukrywam że wolałbym aby było bez przykrych niespodzianek podczas kontroli :hyhy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Pasatek

Witam.

Warto kupić do samochodu lepsze sb-radio.

Radia z wyższej pułki mniej szumią przy odbiorze,mają lepsze filtry.

Też nie warto oszczędzać na antenie.Czym ma dłuższy bat-promiennik, tym dalszy odbiór innych stacji.

Oczywiście antena musi być bardzo dobrze zestrojona.

Polecałbym radio sb Inteka M-490 PLUS,z takiego korzystam osobiście.

Wchodzi idealnie do pułki pod kierownicą.

Z tego co czytałem na forach cb-rdia cobry są marnej jakości-mocno szumią na odbiorze,a i wykonanie nie najlepsze.

Pozdrawiam i do usłyszenia na drodze.

73!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziękuję wszystkim za wypowiedzi, kupię jednak Unidena Pro 520 ponoć dobry, martwi mnie tylko że nie jest dopuszczony do hulania po PL, ale z lektury postów na ten temat wnioskuję ze nie za bardzo należy się tym przejmować. :ok:

pozdrawiam :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kupię jednak Unidena Pro 520

Nawet najlepszy w tym przedziale cenowym. Bardzo dobry wybor. Jezeli chodzi o Hustlera, to jest to bardzo dobra antenka, sam ja mialem, ale w trakcie jedzenia apetyt rosnie:) No i mam to co w podpisie i juz wiem ze na nic innego nie zmienie. Powodzonka i do uslyszenia w eterze :ok::vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość rwelon

Co do radyjka. Uniden 520 - jest super. Szkoda tylko że brak homologacji i możesz mieć problemy w trakcie kontroli. Pomyśl może nad Presidentem Johny - niewiele droższy a zawsze to president. Jeśli chciałbyś go kupić najlepiej w Czestochowie. Taniej kupisz na allegro, ( do 450zl ),lecz potem musisz wysłąć do serwisu na strojenie ASC ( fajna sprawa )

 

Co do antenki . Hustler to zły wybór - pomyśl nad Sirio ML 145 jak poradził przedmówca. Sam mam Wilsona i nie jestem z niego zadowolony.a to prawie te same antenki. Będę zmieniał na uchwyt w klapie i najprawdopodobniej Sierio Turbo 2000.

 

Więc zastanów się nad kupnem, bo na każdej zmianie stracisz. Więc kupić raz a dobre. Proponuje pocztyać również na

http://cb-radio.pl/phpBB/index.php?sid=c0d1581e7af2457b1a6b2e612207c45a

znajdziesz tam wiele na temat CB.

 

pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem 520xl i było ok,a że musiałem kupić do drugiego auta radio to kupiłem harry asc i tak naprawdę uniden nie był gorszy,asc i tak nie działa dobrze ,bo ponoć są w serwisie problemy(ja przynajmniej nie widzę dużej różnicy między zwykłym a ASC),mam hustlera i kupiłem drugiego,wystarczy aby się dogadać,a po za tym auto nie wygląda jak trolejbus lub samochodzik zdalnie sterowany,można je łatwo schować odkręcając sam bacik,a nawet jak ktoś "pożyczy"to 80zł nie majątek.Faktycznie ml-145 to dobra antena,ale jak dla mnie za duża.Przyczepności koledzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość custome

Kolego gringo, odradzam kupowanie cobry, jeśli chodzi o unidena to polecam 520 XL. Jest zakaz jego srzedaży a nie użytkowania, poza tym gdzieś w innym oście udostępnione są homologacje do tego radyjka, ponadto miśki jak sie urą mogą KAŻDE radyjko zabrać do tzw. kontroli nawet jak bedziesz miał alana z całą stertą papierów, też jest o tym w innym poście. Pozdrawiam. Hustler to dobra antenka, zależy czego oczekujesz po srzęcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz dziękuję za otrzymane odpowiedzi, no cóż wybór padł na unidena a co do anteny to wszystko co sięga ponad metr jest dla mnie za długie stąd właśnie wybór metrowego Hustlera, pozdrawiam :hurra:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hustler jest dobrą antenką, sam go kupiłem, lecz bardziej będziesz zadowolony z Sirio AS100

. Ta sama długość a jakość nieporównywalna. W hustlerze pierwsze co zrobiłem to wymieniłem kabel ze sztywnego jak koci ogon z drutem w środku na miękki z linką, denerwował mnie taki pozaginany i plączący się. Szkoda mi na razie kasy, ale jak tylko nadarzy się okazja to zmienię Hustlera na Sirio, lecz chyba ML145. :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość beny2108

Gringo,

coś się nie ujawniasz, czy zadowolony jesteś z zakupu???

Ja chciałem kupić Unidenka 520 XL, ale nikt nie chciał mi wystawić na niego fakturki... :D:D:D - dziwne... :rotfl::rotfl::rotfl:

Kupiłem więc Presidenta Harry'ego ASC :ok:

ASC jest super, nie muszę ciągle skręcać i dostrajać squelsza - pokrętło jest w jednej skrajnej pozycji i jest :ok:

Antenka - 1,5metra (założyłem, że jeśli potrafię schować do bagażnika antenę 1-metrową , to schowam również 1,5 m). I na prawdę jestem zadowolony. Zasięg całego zestawu rewelacyjny.

I gorąco polecam :hurra:

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

zakup CB skwituję w słowach: Kopnijcie mnie w dupę że tego wcześniej nie uczyniłem :krzeslem: cena zestawu zwróciła mi się juz dawno(dzięki komunikatom mobilków uniknąłem kilkukrotnie "spotkań z misiaczkami" generalnie extra sprawa, mój zestaw Uniden 520 i Hustler IC 100 sprawują się wyśmienicie, nie mam wprawdzie porównania do innego sprzętu bo ten jest pierwszym mym zakupem lecz nie mam żadnych zastrzeżeń

pozdrawiam i do usłyszenia na 19 kanale :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności