Skocz do zawartości
Vincent27

Manualna regulacja reflektorow.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zapewne wielu z was ma problem z prawidlowym ustawieniem lamp przez ten obracający sie trybik. Ja sam zdesperowany ciągłym swieceniem lampy przed zderzak mam tego juz dosc. Czytalem o naspawaiu nakretki lub śrubki ale natknalem sie na porade z forum audi a3. Zamieszcze link do tej fotoporady.

 

http://www.a3-club.net/wymiana-pokretel-regulacji-wysokosci-lamp-demontaz-rozbiorka-lamp-przedliftowych-audi-a3-audi-s3/

 

Sam zaopatrzylem sie w lampy angielskie za 80 zl i sa ładne, ale trzpien regulacji nie obraca sie przez ten plastikowy trybik. Lampy sa z uk i co nie jest problemem bo wystarczy przestawic przeslone i mamy ruch prawostronny. 1451931665938-1579692296.jpg

 

Kontaktowalem sie z kolega z forum z audi A3 ale liczy sobie ok 30 zl za ten kawalek plastiku. Znalazlem w necie aukcje ale juz nie aktualna http://olx.pl/i2/oferta/zebatka-tryb-do-lampy-regulacja-lamp-nowosc-hurt-detal-CID5-IDaCXvr.html

 

Moze ktos wie gdzie to mozna dostac. Na pewno pomoglo by to nam w naprawie tych ze lamp.

1451931244379963514826.jpg

1451931137859-27738090.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z rok temu wyzucilem stare cale zmatowiale lampy

szkoda bo bym tobie nawet za darmo oddal :smutek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Lampy sa z uk i co nie jest problemem bo wystarczy przestawic przeslone i mamy ruch prawostronny

 

Przysłona jest po to żebyś nie oślepiał kierowców jadąc na wycieczkę zmieniając ruch z lewostronnego na prawostronny i odwrotnie , po zmianie pozycji przysłony nie doświetlasz sobie pobocza .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam kiedyś chciałem kupić ten plastikowy tryb ale 30zl za sztukę to drogo. Kupiłem zbita lampę za 40zł + 15 za przesyłkę i miałem 2 sprawne tryby i jeszcze kilka innych rzeczy za 55zl. No i oczywiście już mogę regulować reflektor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności