Skocz do zawartości
Marios

Jaki uchwyt do klapy bagażnika? B5 3BG ??

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Poradzcie jaki uchwyt będzie pasował do klapy bagażnika w Passacie B5 3BG sedan ... kupiłem w ciemno na allegro uchwyt do klapy bagażnika PRESIDENTA ale niestety nie pasuje nie da rady przykrecić tak żeby przy zamykaniu nie uszkodziło karoseri (za bardzo wystaje). Zalezy mi na czymś w stylu tego uchwytu PRESIDENTA.

 

LINK1 lub LINK2

 

ma ktoś w uchwyt bagażnikowy w takim samym aucie jak moje i może doradzić który będzie pasować bez problemów ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość custome

uchwyt presidenta jest idealny podobny do niego jest uchwyt sf-40 ale...

Musisz ściąc brzegi uchwytu jak najbliżej śrubek, wówczas będzie pasował idealnie, też musiałem to zrobic mam taki uchwyt na klapie z lewej strony na samym końcu. ozdrawiam i polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ścianłeś w PRESIDENT czy w tym SF-40 ?? bo wydaje mi się że ta stal w PRESIDENT uchwycie jest grubsza i będzie troche problem z obróbką ...

Jeżeli nie znajdę innego uchwytu który spełni moję oczekiwania bez takich przeróbek to chba podjade do jakiegos zakładu mechanicznego żeby się pobawili chłopaki ... sam nie mam zdolności rzeźby w stali :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość custome

Ścinałem w sf-40. Też jest bardzo gruba i twarda stal, użyłem tzw.gumówki i zajęło mi to 10min do tego musisz wyciąc rowek na końcówke przewodu który przychodzi do uchwytu bo nie mieści się w tym rowku i ciężko będzie Ci przykręcić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość custome

Kolego Marios nie szukaj innego uchwytu president to jeden z lepszych jak nie najlepszy uchwyt na klapę. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki uchwyt i czy o takiej przeróbce mówisz? Zaznaczyłem mazakiem gdzie by trzeba było ciąć ...

 

PHOTO1

 

PHOTO2

 

czy dobrze to zaplanowałem ??

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość custome

Zaznaczyłeś linie równoległą dobrze z tym że musi ona przebiegac wzdłuż całego uchwytu łącznie z garbem bo uchwyt nie dojdzie do końca. Nie możesz obciąc całkiem garba bo uchwyt może sie wyginac. Dodatkowo tam gdzie przechodzi kabelek musisz poszerzyc rowek bo musi tam przejśc kawałek końcówki antenowe która jest na kablu ale to zobaczysz jak będziesz przykręcał antenę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość custome

zaznaczyłem linią gdzie powinieneś wyciąc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności