Skocz do zawartości
fcbsoci

Seat Altea kodowanie kluczyka

Rekomendowane odpowiedzi

Mam vcds i kumpel poprosił żebym wylaczyl mu w seat altea 2008 zamykanie drzwi po przekroczeniu 15km/h bo coś mu się stało z tym guzikiem na konsoli i manualnie nie może tego robić ,dodatkowo jak reguluje lusterko kierowcy to pasażera tez się przestawia i ze niby samo tak się zrobiło .Ok wiec podłączyłem vcds i odchaczylem ptaszka przy 15km/h i przy ustawianiu lusterek kierowca /pasażer i exit, do it I przyjęło w 46.

Wszytko ładnie pięknie ale teraz nie działa nie wiadomo dlaczego kluczyk scyzoryk tzn.nie otwiera zdalnie drzwi i nie zamyka.Można otworzyć manualnie i odpalić auto ale nie łapie a dioda miga .Probowalem go zakodowac używając tego drugiego zwykłego kluczyka kilkoma sposobami ale nic nie działa .Zresetowalem tez ustawienia na kanale 00 i Save .Przestało tez działać radio a w czasie autoscanu pojawiał się na tym małym wyświetlaczu dignostic napis i tyle .W popielniczce córka powrzucala mu groszowki i nie wiem czy to nie robiło zwary ale wyjelismy je i scan oprócz problemu z motorem szyby pasażera która zresztą się nie opuszcza i nie podnosi i oprócz klimy nic więcej nie pokazuje a kluczyk /pilot nie działa .

Czy ktoś może pomoc coś podpowiedzieć co się mogło stać .

Z góry dzięki .

 

PS.

Tylko dwa ptaszki odchaczone i nic więcej i takie cyrki.

Edytowane przez fcbsoci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10 dni po tym jak się pokickalo wszystko powróciło do pierwotnych ustawień bez ingerencji nikogo także nie wiem o co kaman .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności