Skocz do zawartości
electric000

Mało skomplikowane silniki - czy takie jeszcze są ?

Rekomendowane odpowiedzi

Czy w obecnie produkowanych autach są jeszcze takie mało skomplikowane silniki takie jak np. 1.6MPI ?

Tak naprawdę to jeszcze dobre kilka lat i już nie będzie zbytnio jakiego auta kupić jesli chodzi o silnik benzynowy.

Bo te nowsze silniki np. TSI, TFSI to do malo skomplikowanych nie należą i trwałością też nie grzeszą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zerlveris

nie nie ma juz od roku 2001 się skończyły tera są silniki TSI TFSI tylko zależy jaki model trafisz bo ja miałem w passatku taki wytrzymały że parenaście lat bez problemu pociąnął

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak naprawdę to jeszcze dobre kilka lat i już nie będzie zbytnio jakiego auta kupić jesli chodzi o silnik benzynowy.

Benzyny idą w tym kierunku, w który diesle poszły już kilka (naście) lat temu.

Czy to dobre czy złe? Spójrz ile sprzedaje się tych "awaryjnych" passatów a ile japończyków ze staroświeckimi silnikami. Widocznie rynek zweryfikował co jest lepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności