Skocz do zawartości
adrianiekno

Nasadka, 11 kątna, MEGA pech, wulkanizator paprak!!

Rekomendowane odpowiedzi

Adrian, mozesz podjechac do serwisu to moze dobiora Ci odpowiednia koncowke, inaczej to koles nabije na kazda srobe zabezpieczajaca jakiegos torxa i tyle, oba nie przyszlo mu do glowy spawanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Adrian, mozesz podjechac do serwisu to moze dobiora Ci odpowiednia koncowke, inaczej to koles nabije na kazda srobe zabezpieczajaca jakiegos torxa i tyle, oba nie przyszlo mu do glowy spawanie.

 

No własnie podobno jest probem z tymi nasadkami. Dzwoniłem do Auto-Szewczyk, nie da rady zamówić, nie sprzedają, nie produkują. lipa.

No ale co mi po końcówce, jak kolejna się ukręci...tak sa do****ł te śruby. No mówię że skakał na kluczu z rurką i dopiero puściły( te normalne)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzadaj nowego zestawu zabezpieczen ale z ASO. Koles na prawde nie powazny. Ciekawe czy wogole klucz dynamometryczny ma...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma klucza, to jest paprak jakich mało.

Dzisiaj bylem u niego. Na początek zaproponował zwrot pieniędzy za wymianę kół!! 60 PLN, ku**a żart no. Mwię mu że jak coś to 300 PLN bo tyle bedzie kosztowała usługa u profesjonalisty. Nie chciał to podjechaliśmy do jakiegoś jego mechanika, w miarę ogarnięty chłopaczek. Od razu powiedział zę trzeba rozwiercać. Ale jakpier spróbowalismy spawać klucz z ta polowa nasadki. Niestety spawy puszczały. Woguje typ się z nim umówi ze mi tylko jedno kolo zrobi, masakra. Nie zgodziłem sie, chciałem 4.

Koniec końców rozwiercanie poszło gładko, 1.5 godziny i po problemie. Wróciłem do tego parcha żeby mi opony prawidłowo założył. Nie uwierzycie ale chciał mi jeszcze załatwić 4 normalne śruby ale zastrzegł że on już płacić za nie nie będzie!! Bezczelny. Na koniec jeszcze pod domem zauważyłem ze jak zdejmował opony to porysował mi moje oryginalne WV-skie 17-tki. maszyna która zdejmuje opony z felgi za głęboko była osadzona. Ja pier***e!!!! Przecież to przechodzi ludzkie pojęcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie ma klucza, to jest paprak jakich mało.
Podaj namiary na tego "miszcza" żeby omijać partacza szerokim łukiem :mlotkiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności