Skocz do zawartości
kfysiu1

Tabliczka znamionowa Auto z USA

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj byłem na przeglądzie mojego Passata z USA i jakie spotkało mnie nie miłe zaskoczenie gdyż Pan diagnosta zakwestionował legalność mojego samochodu. Otóż Passat ze stanów na kielichu nie posiada standardowej tabliczki takiej jak wszystkie auta w europie. Mam wybity numer VIN na podszybiu, drugi za szybą czołową na desce i tabliczka jest na słupku kierowcy na której jest numer VIN wypisane masy itd. + jeszcze wklejka w bagażniku. Przeglądam ogłoszenia z USA i wszystkie są tak oznaczone.

Czy Pan diagnosta ma rację?? Auto 9 lat w PL nikt się tego nie dopatrzył:/ Gość proponuje zgłoszenie się do Wydziału Komunikacji celem nadania tabliczki zastępczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem jeszcze tablicznik na kielichu w passacie b5. co najwyżej wlepka jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oni zawsze coś znajdą.. zwlaszcza jak auto już jest 9 lat w kraju i nikt z tym problemu nie miał:/ zależy wszystko od ich humoru:/ ale zrób tak jak mówi żebyś nie musiał się za każdym razem tłumaczyć.. idz do urzedu oni wystawią ci nową i umieścisz ją tam gdzie ma być i po problemie:) ostatnio widziałem gdzieś tutaj jak ktoś wymieniał i żadnego problemu z tym nie było, wrócił na stacje i podbili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedź na inną stacje diagnostyczną.

 

Może się ktoś czepiać przy przyszłej sprzedaży. Bo mogą być domysły że było bite tak mocno, ze musiałeś tabliczkę zmieniać.

Ja osobiście nie kupił bym używanego auta z kombinowaną naklejką, tabliczką czy jak to tam - wiem ze to nic złego teoretycznie- ale wybrałbym takie które ma wszystko jak fabryka.

 

Słyszałem też że można w aso zamówić taką naklejkę - z tym ze szczegółów nie znam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem dzisiaj takiego samego Paska z USA, ma wszystkie numery jak mój i od 7 lat w naszym powiecie przechodzi przeglądy. Każdy diagnosta tworzy sobie swoje prawo??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności