Skocz do zawartości
tomascor

GTA 270 Mystic czy warto ??

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Jako że ostatnio zmarł śmiercią naturalną mój już leciwy wzmacniacz pioneer-a GMX402 ( stary ale dawał radę ) , zostałem zmuszony do zakupu następcy ( jak zwykle coś kiedy kasy brak :/ ) i mój wybór padł na http://allegro.pl/show_item.php?item=3280054786&msg=Twój+e-mail+został+wysłany.&msgtoken=048a25b10f8bf5405c1e387864ffa85323220a1444b540a86acf77d00be2ff62

 

Proszę o jakąś informację jak gra ten wzmacniacz ?? czy ktoś miał okazję odsłuchać ??

 

Z góry dzięki ;)

 

PS. nie oczekuję cudów bo i auto nie jest przygotowane do generowania mega ciśnienia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co tym wzmakiem chcesz napędzać ?? przód czy suba ?? jaka moc ci jest potrzebna ?? Co do Blaupunkt'ów to jakoś nie mam dobrego zdania na temat tej firmy, kiedyś się zawiodłem. Na twoim miejscu zdecydowałbym się na coś innego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A no Sinuslive SLW250 ( subwoofer ) czyli zgodnie z parametrami z tabliczki 125W ( 4 Ohm ) Rms-e , jest to głośnik dwu cewkowy z mozliwoscia mostkowania wtedy impedancja wyjdzie 2ohm ( parametr nie wchodzacy w rachube jesli chcial bym Blaupunkta mostkowac ) . Właśnie o to mi chodzi jaka jest jakość grania dynamika itp. , zerknolem na Blaupunkta ponieważ kiedys mialem ( jakies hmmm 6-7lat temu ) ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I znalazłem coś takiego PY-b5b ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpuść sobie tego PY bo szkoda kasy. Albo decydujesz się na jakąś 2 kanałówkę albo dokładasz i kupujesz w miarę przyzwoitą 4 kanałówkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności