Skocz do zawartości
ml000

Czerwone tylne lampy w B6

Rekomendowane odpowiedzi

Może ma ktoś pomysł jak takie lampy zrobić? :ocochodzi Oczywiście trwale i skutecznie!

Lakier czy folia? Od wewnątrz, czy od zewnątrz?

zdjęcie.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie jak migacz przy tym wygląda bo jest pomarańczowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może ma ktoś pomysł jak takie lampy zrobić? Oczywiście trwale i skutecznie!

Lakier czy folia? Od wewnątrz, czy od zewnątrz?

 

kupić ;) ale to ori USA i pomarańczowy kierunek (raz się czepią niebiescy i diagności a raz nie) ;)

latają takie na pewnym-czarnym b6 w sedanie (nie z forum),no i fakt-są inne ale szału nie robią...........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszukałem neta US i takich nie znalazłam w ori. Mają identyczne jak w wersji europejskiej.

zdjęcie.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przeszukałem neta US i takich nie znalazłam w ori. Mają identyczne jak w wersji europejskiej.

 

to znajdź grilla USA np. w etce bez miejsca na tablicę ;) a na rynek lokalny USA jest i to Ori,choć ja szukałem z 6-8miechów :lol

rozmawiałem z gostkiem od tych lamp i ma je z za wielkiej wody ;) może będzie w Nysie na zlocie, to popytam o nr.katalogowy ale musisz Michał poczekać do zlotu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to znajdź grilla USA np. w etce bez miejsca na tablicę ;) a na rynek lokalny USA jest i to Ori,choć ja szukałem z 6-8miechów :lol

rozmawiałem z gostkiem od tych lamp i ma je z za wielkiej wody ;) może będzie w Nysie na zlocie, to popytam o nr.katalogowy ale musisz Michał poczekać do zlotu ;)

 

Wszystkie prawie czerwone te by USA, ale tylko prawie! Rozmawiałem z gościem to malował specjalnym lakierem czerwonym do lamp, a potem pociągną klarem połyskiem.

Tylko na ile to jest trwałe???:hmm, w oryginale to w oryginale!!!

Daj znać Robert jak coś wyniuchasz, bo moje poszukiwania to jak walenie głową w :sciana

skyline.jpg

img0428sta.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

X lat temu zrobiłem w B5 sam wsteczny czerwoną farbą do lamp.

Był delikatnie ciemniejszy niż reszta lampy, ale wyglądał wtedy jak ori highline.

Jeździłem tak z 3 lata i cały czas wyglądało tak samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
X lat temu zrobiłem w B5 sam wsteczny czerwoną farbą do lamp.

Był delikatnie ciemniejszy niż reszta lampy, ale wyglądał wtedy jak ori highline.

Jeździłem tak z 3 lata i cały czas wyglądało tak samo.

 

Piotrek tylko farbą, bez klaru???

A tak na marginesie to co sądzisz (sądzicie) o takich czerwonych lampach do B6:ocochodzi

zdjęcie.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi się nie podobają ;/ wole oryginalne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bez klaru, sama farba, grubsza warstwa, motip...

 

Widzę, że teraz jest wersja z połyskiem:

 

http://allegro.pl/motip-lakier-farba-do-lamp-polysk-spray-400ml-i3187104307.html

 

 

Dobre:ok, chyba wykonam próbę. Zobaczymy jaki wyjdzie kolor migacza po zamalowaniu czerwonym:ocochodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, to nie można samemu malować żadnych lamp. Jak sikniesz z wierzchu to będzie widać, nie ważne czy połysk czy mat. Trafisz na nawiedzonego policjanta to zabierze dowód, na przeglądzie też nie przejdzie...

Lepiej rozebrać i malować od środka. Będzie wyglądać na ori...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem fajnie to wygląda.

Mnie nachodzi na przyciemnienie ale półprzeźroczystym czarnym - tyłu i przednich wąskich kierunków w zderzak w moim B6.

Muszę jednak przemyśleć sprawę, bo nie chciał bym później tego zmywać :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Lepiej rozebrać i malować od środka. Będzie wyglądać na ori...

 

a widziałeś rozebrane tylne klosze w b6 i sklejone jak w fabryce :hmm sorki ale wszystkie,bez wyjątku jakie widziałem wyglądają :(

widoczne ślady kleju po obwodzie,wykwity bądź pęcherze powietrza-może komuś to nie przeszkadza ale mnie półśrodki jakoś niezadowalają.

 

 

Całkiem fajnie to wygląda.

Mnie nachodzi na przyciemnienie ale półprzeźroczystym czarnym - tyłu i przednich wąskich kierunków w zderzak w moim B6.

Muszę jednak przemyśleć sprawę, bo nie chciał bym później tego zmywać :/

 

rozmawiałem ostatnio z kolesiem,który ma przyciemnione przednie lampy folią-wyglądało nawet,nawet-a najbardziej zaciekawiło mnie to:

,,co ty jak, mnie niebiescy kontrolują to w najgorszym razie zrywam w 20sek. przy nich i lece dalej'' :hmm w sumie nie głupie-można poeksperymentować z różnymi kolorami bez specjalnych konsekwencji (choć z tyłem to różnie, bo jak nam ktoś ,,przypakuje w kufer'' i wyluka folię--mamy lipę ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności