Skocz do zawartości
PersoN

Prośba o analizę logów Passat B5 1.9 AFN 110 KM

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie dziś znowu wrócił problem zauważyłem po tym że przepływa dnie dawkę a do niedawna pokazywała idealnie wszytko to stało się gdy delikatnie o 0,5 obrotu skróciłem sztangę. Gdy wróciłem do pierwotnej pozycji nic się nie zmieniło.

 

011 i 003 http://vaglog.pl/log_226494.html

 

widać jakby przycinały się łopatki od 2100 do 2500 tys/obr (Ale potwierdźcie moja diagnozę) zróbiłe dziś test 011 BS z podpiętym wakumetrem podciśnienie około -0,75 bara

 

 

Wydaje mi się że przez to turbo nie zassysa odpowiedniej ilości powietrza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre podciśnienie. Wyciagnij to turbo i zrób mu dokładna diagnozę na stole pod kątem kleszczenia się kierownic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobre podciśnienie. Wyciagnij to turbo i zrób mu dokładna diagnozę na stole pod kątem kleszczenia się kierownic.

 

tak zrobię a powiedz mi jeszcze jedno czy ustawić sztangę w pozycji takiej że przy 18 inHg jest max doładowanie i opiera się o ogranicznik ?? jak na tych filmach ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na filmikach ładnie jest to pokazane. Osobiście robię tak, że przykręcony aktuator musi wejść na ośkę kierownic z minimalnym napięciem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na filmikach ładnie jest to pokazane. Osobiście robię tak, że przykręcony aktuator musi wejść na ośkę kierownic z minimalnym napięciem.

 

Turbo wyczyszczone log 003 i 011 . Sztanga wyregulowana na tyle ile mój manometr jest dokładny.

 

http://vaglog.pl/log_227404.html (patrzyć ten log na dole, log na szybko)

Edytowane przez PersoN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie, to prawie idealnie. Pół obrotu tak, żeby osiągać n75 w granicach 70% i co najwyżej przepływkę bym profilaktycznie umył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności