Skocz do zawartości
Maciejewski

Zerwany pasek od alternatora a webasto

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wiec chcialbym zapytac bo mialem wymieniane cale webasto 3 tyg temu na nowe bo tamto dymilo jak glupie i teraz w sewisie vw zalozyli nowe i znow dziwnie dymi znaczy jadac 20 km z domu do pracy na 4 swiatlach dymi troche i sprawa wyglada tak ze mi smierdzi w aucie ale co lepsze dzis jadac do pracy zapalila sie kontrolka akumulatora wiec zagladam a tam pasek roztrzaskany i na oslonie od filtra paliwa masa jakiegos tlustego syfu jak by woda zmieszana z paliwem czy to moze byc z oparow z webasto i czy te opary mogly zniszczyc pasek czy to niemozliwe ??A moze to cos z filtrem paliwa moze cos przepuszcza dodam ze bylem tydzien temu w Polsce ( mieszkam w norwegii ) kolega mechanik wyniela filtry i sprawdzal naciag paska bylo ok przejechalem 1700 km i pufff i co z tym webasto mi radzicie moze wogole je odlaczyc bo ono sie zlacza poniezej 4 na plusie jakies sugestie ?? Samochod na zerwanym pasku odpalal bez problemu ale go odstawilem na warsztata ale dopiero w poniedzialek bedzie mechanik niestety...

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Maciejewski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra wiem juz mechanik wymienial mi filtr paliwa i dzis przylukalem ze cieknie z tego pojemnika paliwo czy to uszczelka czy moze pokrywa jest popsuta jak myslicie ?? a po drugie paliwo dostalo sie na pasek i rozszczelnilo pasek ile to moze kosztowac taki pasek i uszczelka ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łatwo jest źle założyć uszczelkę pokrywy filtra paliwa,jedź do mechanika niech poprawi.Albo weź klucz i sam się pobaw,nie jest to trudne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozumiem ale czy te paliwo co sie wylalo moglo narobic jakis innych awarji czy mam to umyc i po 2 pasek sie rozwalil przez to paliwo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dymi webasto to znakiem tego cos jest z nim nie tak?

Bo u mnie wlasnie tak sie dzieje, czasami widac dym...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jutro napisze co i jak o 7 jade do mechanika wiem jedno paliwo ucieka spod uszczelki obdudowy od filtru paliwa pasek zesrany to napewno 3ba zrobic czy cos wiecej rano sie dowiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra pisze dla zainteresowanych wiec mechanik poprzedni co wymienial filt paliwa zle go wymienil a wlasciwie zle zalozyl gorny dekiel i cieklo z niego paliwo co spowodowalo ze cieklo na pasek i rozwalilo pasek pozatymk powiedzieli ze padl alternator i wymienili pasek rozrzadu i pompe wodna i cala obudowe od filtru paliwa i filtr wraz z tymi rurkami co dochodza niewiem czemu pompe ale powieidzieli ze to w gratisie i tak wszystko pokryla gwarancja napinacz tez wymienili chcociaz ponoc nie nie byl spalony jednym slowem chcialem zrobic taniej u znajomego a wyszlo by mnie to kupe kasy ...mam nauczke a oczywiscie mechanik idzie w zaparte ze wszystko dobrze zalozyl teraz stracil 5 klientow ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności