Skocz do zawartości
Beni0

VW Polska - List otwarty - zgłoszenie reklamacji!

Rekomendowane odpowiedzi

Piotrek, trzymam kciuki, że sprawa ruszy w odpowiednim kierunku.

 

Probowałeś z TVN Uwaga?

Może by warto było też sprobować w lokalnych tv

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawa do przodu i jak dobrze pójdzie to po tym pisemku będę jakieś 3k może więcej do przodu. Może to mało ale na początek wystarczy :)

- naprawa lakiernicza dachu w 100% czyli ponad 700 zł w kieszeni

- wymiana tylnej klapy pokrycie kosztów w 100% czyli jakies 1250 zł w kieszeni

(normalnie pokrywam 25% kosztów tych napraw)

- wymiana deski rozdzielczej ;) (przy okazji wymienię nagrzewnicę na nowy model i pociągnę instalacje do modów)

 

Zobaczymy co będzie dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawością przeczytałem temat który śledzę od początku.

Mam prośbę. Daj namiary gdzie wysłałeś reklamacje bo

i ja muszę napisać skargę na odmowę wymiany drzwi z których wyłażą parchy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu całego materiału uważam że to dobry materiał na książkę pod tytułem jak działa ASO VW w Polsce, bo jak wiadomo to nie tylko te serwisy wymienione przez "Beni0" ale podejrzewam że około 70 do 85% ASO dział na podobnych zasadach, ja mieszkam w Olsztynie i wielu z was zapewne wie jak i słyszało o ASO VW Palmowski. Może to ich cokolwiek nauczy, aczkolwiek nie sadzę dalej będą mieć wszystko gdzieś bo jak wiadomo takich gości jak Beni0 jest niewielu co by tak walczyli o swojego passacika. Mimo wszystko gratuluje wytrwałości w dążeniu swoich praw, ja osobiście teraz walczę z Ergo Hestia o odszkodowanie dla mojej córki. Jeszcze raz powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość anna30

Witam mam bardzo podobne problemy z aso z czterema servisami czy moge poprosić o pana nr.tel? Niedługo opublikuje wszystkie materiały dot.tego co mnie spotkało niewiarygodne...ale prawdziwe....dobra rada sprawdzajcie bardzo dokładnie lakier w nowym samochodzie...mi sprzedano z wadą lakiernicz....czy ktos serwisuje samochod w Niemczech..? Jeśli tak proszę o namiary sprawdzonego serwisu..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dobra rada sprawdzajcie bardzo dokładnie lakier w nowym samochodzie...

 

Tak też zrobiłem - czujnik lakieru po całym aucie, i to przed wypisaniem papierów, co by nie odkręcać sprawy z rejestracją itp...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności