Komandos Zgłoś #461 Napisano 4 Maja 2013 No jak nie jest w cenie to zrobimy zrzutę Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Mieszkoc Zgłoś #462 Napisano 4 Maja 2013 Na Autosana? :hmm ciężko będzie dostać coś z nie kręconym przebiegiem :lol2 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Komandos Zgłoś #463 Napisano 4 Maja 2013 Na Autosana? ciężko będzie dostać coś z nie kręconym przebiegiem No niby tak.Ale jaka frajda jak wjedzie na rolki Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Mieszkoc Zgłoś #464 Napisano 4 Maja 2013 byle zjechał Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Pjotrm Zgłoś #465 Napisano 5 Maja 2013 Ciekawe czy Art w autosanie da rade rozjepać fele na placu :haha Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Blop Zgłoś #466 Napisano 5 Maja 2013 Ciekawe czy Art w autosanie da rade rozjepać fele na placu to zależy od wyprofilowania łuku,przyśpieszenia autosana,stanu upojenia Artura i paru odrębnych czynników wpływających w danym momencie na efekt końcowy myślę że da radę Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Mieszkoc Zgłoś #467 Napisano 5 Maja 2013 Z palcem w nosie,zdolny chlopak jest da sobie rade :lol2 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Endrju Zgłoś #468 Napisano 5 Maja 2013 Michał na jeden dzień napewno zajadę tylko nie wiem na który. Te 60 pln to za jedna osobę czy po prostu za wejściówkę? Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
michalrx Zgłoś #469 Napisano 5 Maja 2013 Michał na jeden dzień napewno zajadę tylko nie wiem na który. Te 60 pln to za jedna osobę czy po prostu za wejściówkę? Wszystko jak co roku, czyli koszt podany za jedną osobę, a wejście na jeden dzień będzie w sobotę. Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Endrju Zgłoś #470 Napisano 5 Maja 2013 Wszystko jak co roku, czyli koszt podany za jedną osobę, a wejście na jeden dzień będzie w sobotę. Ok to załtwiam jutro wolne i za dwie osoby zapłacę do 10-tego. Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
michalrx Zgłoś #471 Napisano 5 Maja 2013 Ok to załtwiam jutro wolne i za dwie osoby zapłacę do 10-tego. Endrju z tą zapłatą to spokojnie, termin ten dotyczy osób zarejestrowanych na cały weekend Zapisy na sobotę będą później Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
artmin Zgłoś #472 Napisano 6 Maja 2013 to zależy od wyprofilowania łuku,przyśpieszenia autosana,stanu upojenia Artura i paru odrębnych czynników wpływających w danym momencie na efekt końcowy nie, nie, nie ... ja liczę na Twojego koziołka Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Alutek Zgłoś #473 Napisano 9 Maja 2013 A My odpadamy:( smalec przekażemy Grupie Śląskiej Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Mieszkoc Zgłoś #474 Napisano 9 Maja 2013 A My odpadamy jak to ??? Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Alutek Zgłoś #475 Napisano 9 Maja 2013 jak to ??? Mamie wyskoczył wyjazd dokładnie w piątek co zlot, więc nie ma z kim zostawić dzieci. :mmm Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
niemniem Zgłoś #476 Napisano 9 Maja 2013 A My odpadamy:( smalec przekażemy Grupie Śląskiej smalec i kratę Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Alutek Zgłoś #477 Napisano 9 Maja 2013 smalec i kratę Okej :smutek Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Mieszkoc Zgłoś #478 Napisano 9 Maja 2013 Mamie wyskoczył wyjazd dokładnie w piątek co zlot, więc nie ma z kim zostawić dzieci. :mmm kurde :smutek Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Komandos Zgłoś #479 Napisano 9 Maja 2013 A My odpadamy smalec przekażemy Grupie Śląskiej Obydwoje????Robusia chociaż puść Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Kleko Zgłoś #480 Napisano 9 Maja 2013 ale w tym roku widzę "na bogato", aż ośmiu forumowiczów się pojawi... Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach