Skocz do zawartości
qweluke

Powypadkowy B5 :(

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zawsze śmiałem (ale bardziej w żartach) z Fordów, Fiatów i "Fszystkich" Francuskich i na co mi teraz przyszło??? Jestem w trakcie szukania i kupna auta dla żony i czego szukamy? Citroena C2 lub Fiata Pandy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ALLIANZ samochód wycenił na 13,400PLN

Wrak samochodu na 3,400 PLN

Co razem daje 16,800PLN

Możesz sprecyzować jak to wyliczyłeś?? :hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może qweluke chodziło o to, że dostał za szkodę 13.400 zł żywej gotówki, a prócz tego został mu wrak, który mógł sam sprzedać i ubezpieczyciel wycenił, że powinien za niego dostać 3.400 zł (a to że wziął więcej to tylko powinien się cieszyć), stąd zsumowana kwota...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to by sie zgadzało :hmm

Bo napisał jakby dostał kasę za dwa auta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tak :D

 

Allianz całe auto wycenił na 16,800, mnie na rękę dali 13,400 i dali namiar na firmę która oferowała za auto 3,400 czyli razem 16,800 ale ja wystawiłem je na otomoto i poszedł za 5000 :D

 

Już na dniach pochwalę się nowym nabytkiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A może qweluke chodziło o to, że...
Siła dedukcji ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dali namiar na firmę która oferowała za auto 3,400 czyli razem 16,800 ale ja wystawiłem je na otomoto i poszedł za 5000

 

To musisz więcej się tym chwalić, żeby ubezpieczalnia zaczęła myśleć o rzeczywiście poniesionej szkodzie, bezpodstawnym wzbogaceniu itp itd etc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A niby dlaczego? To oni wyceniali samochód który tak naprawdę był moją własnością do momentu gdy go nie sprzedałem.

To, że wrak był wart 3400 było spowodowane faktem, iż jakaś firma tyle maksymalnie zdecydowała się za niego zapłacić. To czy sprzedam to jej czy samemu znajdę kupca kto da więcej to moja indywidualna sprawa i ubezpieczalni nic do tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności